03:46 09 اوت 2020
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 102

تصاویر پزشکان و پرستارانی که برای نجات مبتلایان به ویروس کرونا جان باختند در کنار یکدیگر قرار داده شدند و تصویر زیبای پرستار را به تصویر کشیدند.

به گزارش اسپوتنیک، بحران جهانی و اپیدمی ویروس کووید ۱۹ سبب مرگ و میر بی‌سابقه در جهان شده است و ضمن اینکه آمار مبتلایان و جان باختگان ویروس کرونا هر روز افزایش پیدا می‌کند، تعداد پزشکان و پرستاران جان باخته بر اثر این ویروس نیز افزایش می‌یابد. تصویری از آنها در فضای مجازی منتشر می‌شود که از کنار هم قرار دادن تصاویر این پزشکان، پرستاران و مدافعان سلامت تهیه شده است.

View this post on Instagram

A post shared by نیوز 365 (@news365.days) on

کاربران بسیاری این تصویر زیبا را نماد و سمبل جامعه پزشکی، کادر درمانی و پرستاران زحمتکش در سراسر جهان می‌دانند و معتقدند این افراد بدون هیچ چشم داشتی برای نجات جان بیماران ایستادگی می‌کنند. جمعی از کاربران این تصویر را سراسر غم عنوان می‌کنند و بر این باورند که تنها عشق و تعهد باعث چنین از خود گذشتگی‌هایی می‌شود.

View this post on Instagram

A post shared by خودمراقبتی کرونا (@corona_selfcare) on

گروهی از کاربران نیز عنوان می‌کنند تا زمانی که درمان قطعی برای کرونا پیدا نشده است مردم خود باید نکات و مسائل بهداشتی را رعایت کنند تا از شمار مبتلایان و کشته‌شدگان کرونا کاسته شود و زنجیره این ویروس منحوس قطع شود.

مرتبط:

هدیه خواننده لس‌آنجلسی به پزشکان، پرستاران ‌و کادر درمانی در ایران +ویدئو
پیام تشکر رئیس جمهور ایران از پزشکان و پرستاران
ایده‌ای خلاقانه برای دیدن چهره پزشکان و پرستاران از پشت ماسک +عکس، ویدئو
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک