11:18 03 اوت 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 131

حسین تهی خواننده ایرانی پس از انتشار استوری‌هایی در شب‌ قدر و ابراز پشیمانی از اشتباهات گذشته‌اش برای اولین بار در این باره صحبت کرد.

به گزارش اسپوتنیک، سید حسین موسوی با نام هنری تهی خواننده ایرانی‌ست که خارج از ایران زندگی می‌کند و فعالیت‌های هنری خود را دنبال می‌کند. این خواننده جوان در شب‌های قدر با انتشار چند استوری در صفحه‌ی شخصی خود در اینستاگرام از تحول ناگهانی‌اش خبر داد که با بازتاب فراوان در فضای مجازی و واکنش کاربران همراه شد.

View this post on Instagram

A post shared by TehranMusic 💎 تهران موزیک (@tehranmusic.original) on

کاربران بسیاری تهی را به خاطر شهامتش و بازگشت از راه اشتباه تحسین و بسیاری دیگر که این ابراز پشیمانی و توبه را دروغ و برای ماندن در صدر حواشی می‌دانند تحقیر می‌کنند. کاربرانی معتقدند باید به عقاید انسان‌ها احترام گذاشت و کمتر دیگران را مورد قضاوت قرار داد. جمعی از کاربران نیز عنوان می‌کنند خداوند به همه‌ی انسان‌ها عشق الهی و خرد عطا کرده است و انسان‌ها باید آن را در درون خود جستجو کنند، بنابراین نباید این جوان را مورد قضاوت قرار داد و با هجوم بردن به صفحه‌ی او صحبت‌های او را دروغ و فریب‌کاری خواند.

View this post on Instagram

A post shared by MUSIC PATOGH | موزیک پاتوق (@music.patogh) on

گروهی از کاربران نیز عنوان می‌کنند برخی‌‌ها با این تفکر که هیچ وقت برای توبه کردن دیر نیست تنها تمایلات دنیوی خود را دنبال می‌کنند اما این طرز فکر اشتباه است؛ کاربرانی در پاسخ این صحبت ضمن تایید آن عنوان می‌کنند که خداوند توبه‌پذیر است و برای بازگشت بندگانش از راه اشتباه هیچ محدودیتی نگذاشته است.

View this post on Instagram

A post shared by امروز نیوز 🇮🇷 (@emrouznews) on

مرتبط:

تصاویری از حضور متفاوت مردم در شب‌های قدر با ماسک و دستکش +عکس
آمریکا در سوریه توبه می کند اما به دنبال بخشش کسی نیست
توبه تهی خواننده لس‌آنجلسی در شب قدر +عکس، ویدئو
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک