خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 68

زمزمه‌های غزل شاکری مورد توجه کاربران بسیاری قرار گرفته است!

به گزارش اسپوتنیک، غزل شاکری، بانوی بازیگر ایرانی که از کودکی بازیگر بوده است، بار دیگر با صدای دلنشین خود قطعه‌ای زمزمه کرد.

View this post on Instagram

A post shared by حاشیه سینما (@hashiyehcinema) on

این بانوی بازیگر شعر "بنی آدم اعضای یکدیگرند " از سعدی شاعر نامی ایرانی را با آواز خوانده که بی مناسب با حال و احوال مردم دنیا در قرنطینه نیست.

گفته شده است که غزل شاکری بازیگر و طراح صحنه و لباس ایرانی است. او حضور خویش را در سینما از سال ۱۳۶۶ با فیلم ماهی به کارگردانی کامبوزیا پرتوی آغاز کرد. او بیشتر به خاطر بازی در نقش گلنار در فیلمی به همین نام شناخته می‌شود. او این فیلم را در ده سالگی خود بازی کرده‌است.از جمله

سوابق هنری وی می‌توان به ایفای نقش در فیلم‌هایی نظیر «ماهی»(کامبوزیا پرتوی، ۱۳۶۶)، «گلنار»(کامبوزیا پرتوی، ۱۳۶۷)، «وقتی همه خواب بودند» (فریدون حسن پور، ۱۳۸۴) «آینه‌های روبرو» (نگار آذربایجانی) و طراحی صحنه و لباس فیلم‌های «وقتی همه خواب بودند» و «آینه‌های روبرو» است. غزل شاکری با درخشش سریال شهرزاد (حسن فتحی) موفقیت سال‌های پیشین خود را مجدداً تکرار کرد. از فعالیت‌های موسیقایی وی می‌توان به بازخوانی تصنیف حدیث آشنایی اثر حبیب‌الله بدیعی و با خوانندگی پوران و تک خوانی ریتمیک با عنوان قلک اشاره کرد.

View this post on Instagram

A post shared by سین‌ میم ف ∞ 🍃 (@sin.mim.fe) on


بسیاری از کاربران معتقدند که صدای غزل شاکری بسیار زیباست و پی ازین هم از او قطعات دلنشینی شنیده‌ایم. این دسته از کاربران معتقدند که صدای این بانو بسیار خاص است و آهنگ قلک از او بسیار منحصر بفرد و خارق العاده است.
در مقابل بعضی دیگر از کاربران عنوان کردند که صدای او چنگی به دل نمی زند و صدای او به حدی آرام است که سخت شنیده می شود.

مرتبط:

آواز دختر ایوانکا ترامپ، برای رئیس جمهور چین (ویدئو)
آواز زن گرجی هنگام وضع حمل+ویدئو
آواز‌خوانی جراح جوان ایرانی برای بیمارش +ویدئو
چرا مردم در قرنطینه بیشتر آواز می خوانند؟
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک