01:59 15 ژوئن 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
4519

چالش ایرانی برقص به پیشنهاد امین زندگانی برای حفظ روحیه در روزهای کرونایی در ایران، واکنش تند هانیه توسلی و برخی از کاربران را به دنبال داشت.

به گزارش اسپوتنیک، امین زندگانی بازیگر سینما و تلویزیون ایران با انتشار پستی در فضای مجازی ضمن تبریک روز مرد به تمام پزشکان و پرستاران که در خط مقدم مبارزه با کرونا از جان گذشتگی می‌کنند و قدردانی از زحماتشان، هنرمندان و ورزشکاران را به چالش ایرانی برقص دعوت کرد.

View this post on Instagram

A post shared by شبکه تی وی پلاس (@tvpluss) on

اما این اقدام او با واکنش تند بازیگری دیگر همراه شد. هانیه توسلی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود نسبت به چالش رقص امین زندگانی واکنش نشان داد و نوشت: «واقعا متاسفم، این همه آدم مرده، این همه مبتلا، این همه بحران، کادر درمانی خسته‌اند، امکانات کمه. من مشکلی با رقص پرستارها و دکترها در همون روزهای اول ندارم‌. اونها فشار روشونه و الان هم خسته‌اند. ولی دیگه چالش راه نندازین! مسخره بازی کافیه.»

View this post on Instagram

A post shared by Rouydad24 (@rouydad24.ir) on

کاربران با نظرات متفاوت این چالش را نقد می‌کنند‌‌. جمع زیادی از این چالش استقبال کرده و امیدوارند شادی و امید به ایران برگردد. این کاربران علاوه بر اینکه معتقدند برای کسانی که از بین رفته‌اند کاری نمی‌توان انجام داد و باید به فکر سلامتی خود و اطرافیانمان باشیم و نگرانی و غم را از آنان دور کنیم؛ ایمان دارند که از این چالش به خوبی استقبال خواهد شد و شادی دوباره به ایران بازمی‌گردد.

View this post on Instagram

A post shared by باشگاه خبرنگاران جوان | YJC (@yjc.news) on

کاربرانی نیز با هانیه توسلی هم عقیده هستند و این چالش را بی‌احترامی به پزشکان، پرستاران، خانواده‌های درگیر با این بیماری و همه کسانی که برای شکست کرونا پیش قدم شده‌اند، می‌دانند و معتقدند درست است که باید به همدیگر امید دهیم اما باعث رنجش یکدیگر نشویم. این کاربران پیوستن به چالش لبخند و در خانه میمانم را به سایر کاربران پیشنهاد می‌دهند. برخی از کاربران اما عقیده دارند این چالش شگردی برای عادی جلوه دادن اوضاع نابسامان ایران است.

View this post on Instagram

A post shared by صفحه رسمی وب‌سایت برترین‌ها (@bartarinha_news) on

مرتبط:

رقص بی‌نظیر خارجی‌ها با آهنگ ایرانی +ویدئو
رقص پرستاران برای بیماران کرونا ویروس + ویدئو
شیوع چالش لبخند برای مبارزه با کرونا در ایران + ویدئو
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک