10:41 02 ژوئیه 2020
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
ویروس کرونا در جهان (1687)
0 12

مرد هندی فکر کرد که به ویروس کرونا آلوده شده است و خودکشی کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از کانال خبری زی، یکی از ساکنان شهری در جنوب شرقی هند فکر کرد که به ویروس کرونا آلوده شده است و خودکشی کرد. 

به گفته بستگان این مرد، این کشاورز 50 ساله هندی در اول فوریه شکایت از سرماخوردگی و تب داشت و چهار روز بعد به بیمارستان در شهر همجوارمنتفل شد و پزشکان تشخیص دادند وی به عفونت ویروسی مبتلا شده است. پزشکان به او توصیه کردند که ماسک بپوشد. دو روز بعد به خانه بازگشت و از آنجا که شرایط او بهتر نشد، فکر کرد دچار کروناویروس جدید شده است.    

این مرد از طریق رسانه ها از ویروس کشنده کرونا مطلع شد. خودش را در یک اتاق قرنطینه کرد و به همسر و فرزندانش هشدار داد تا دیگر به او نزدیک نشوند. اعضای خانواده و سایرین سعی کردند کشاورز را متقاعد کنند که او سالم است، اما او به جای گوش دادن به آنها به سوی بستگانش سنگ پرتاب می کرد تا آنها را از او دور نگه دارد.

اوایل صبح پنجشنبه، این مرد با نام بلوکرایشنا از خانه خارج شد و در کنار قبر مادرش خودکشی کرد.

در هندوستان ، تنها سه مورد كروناویروس شناسایی شده است. همه موارد دانشجویانی هستند که در شهر ووهان تحصیل کرده اند، همه آنها بهبود یافته اند.

شایان ذکر است، در 31 دسامبرسال گذشته ، مقامات چینی، سازمان بهداشت جهانی را از شیوع نوع ناشناخته ای از ذات الریه  در شهر ووهان، استان هوبی آگاه کردند. دیرتر کارشناسان عامل ایجاد کننده بیماری را نوع جدید ویروس کرونا  شناسایی کردند. تاکنون دو مورد ازابتلا به نوع جدید ویروس کرونا  در روسیه کشف شده است که هر دو بیمار، شهروند چین بودند. . این ویروس در حال حاضر از مرزهای چین به بقیه نقاط جهان گسترش یافته است. مقامات چینی رسما تایید کرده اند که این ویروس از فردی به فرد دیگر منتقل می شود. دولت چین نگران شیوع ویروس کرونا است به همین دلیل شهرهایی که این ویروس در آن شیوع دارند را قرنطینه می کند. بیشتر کشورها نیز مسافران ورودی از چین را تحت معاینات دقیق قرار می دهند. باید توجه داشت که هیچ کدام از ماسک‌ها اطمینان قطعی در عدم انتقال عفونت یا ویروس را تضمین نمی‌کنند.  

موضوع:
ویروس کرونا در جهان (1687)

مرتبط:

دانشمندان دریافتند چه مدت کرونا ویروس روی اجسام زندگی می کند
می دانید مدت نهفته بودن نوع جدید ویروس کرونا در انسان چقدر است؟
بلندپایه ترین مقام کانون شیوع کرونا در چین برکنار شد
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک