18:32 31 مارس 2020
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 170

اجرای قطعه بهار دلنشین توسط بانوی گردشگر روسی در جزیره هرمز مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

به گزارش اسپوتنیک، ویدئویی کوتاه از سه تار نوازی یک گردشگر روسی در جزیره هرمز در فضای مجازی منتشر می‌شود که با استقبال و واکنش‌های مثبت کاربران همراه شده است. این خبر با عنوان گردشگر آلمانی در فضای مجازی به اشتراک گذاشته می‌شود اما غالب کاربران می‌کنند این بانو توریست اهل روسیه است که با او گفت و گویی نیز داشته‌اند.
جزیره هرمز که از نقاط دیدنی و جاذبه‌های توریستی و گردشگری ایران محسوب می‌شود از مقاصد اصلی گردشگران داخلی و خارجی است. کاربران عنوان می‌کنند این بانوی نوازنده اهل روسیه چندین سال است که هر ساله به ایران سفر می‌کند و این بار به جزیره‌های توریستی جنوب ایران در خلیج فارس سفر کرده است و قطعه بهار دلنشین را با سه تار می‌نوازند که با موسیقی و اجرای بسیار زیبایی که دارد فضای این جزیره را دلنشین‌‌تر کرده است.

View this post on Instagram

A post shared by تاپ ترینهای روز (@top10rooz) on

کاربران بسیاری این بانو را تحسین می‌کنند که اینگونه زیبا در جزیره هرمز قطعه‌ای خاطره‌انگیز را می‌نوازد. آنها موسیقی را زبان واحد ملت‌ها می‌دانند و عنوان می‌کنند هنر مرز، فرهنگ و زبان نمی‌شناسد.

View this post on Instagram

A post shared by ⚘nay_nayb⚘ (@irannay_nayb) on

جمعی از کاربران حس و لباس زیبای این بانو را متفاوت و خاص می‌دانند و عقیده دارند ایران تمام فصل‌های سال میزبان گردشگران است. این کاربران معتقدند هر یک از ایرانیان در قبال شناخت ایران و فرهنگ و آداب و رسوم آن به جهانیان مسئول می‌باشند.

View this post on Instagram

A post shared by Admin by Negar Sh (@santor_music) on

مرتبط:

استعارات دلربای خواننده خیابانی به همراه دف نوازی +ویدئو
هدیه قابل تحسین گردشگر اروپایی به کودکان آفریقایی +عکس
طنین سه تار ایرانی در کلاسهای درس کنسرواتوار مسکو+ تصاویر
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک