05:54 25 اکتبر 2020
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 90

سوال درباره چگونگی از دست دادن چربی و ساخت ماهیچه در ژانویه پس از تعطیلات سال نو و کریسمس مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.

به گزارش اسپوتنیک، متخصصان تغذیه اسپانیایی نظریه ای را ارائه کردند که بر اساس آن می شود بدون تلاش های زیاد، ماهیچه را جایگزین چربی کرد.

دو متخصص تغذیه به نام های گیلرمو گومز ورا و نوریا مونتفولدا توصیه کردند که این کار را از طریق برنامه غذایی و ورزش انجام دهند. قدم اول انجام حرکات ورزشی است به مدت دو هفته و بعد از گذشت این زمان، در قدم دوم هنگامی که توده عضلانی کمی افزایش یافت، برنامه غذایی را تغییر دهید تا بدن شروع به سوزاندن چربی کند.

محصولات پروتئینی به طور سنتی باید پایه و اساس تغذیه باشند؛ آنها در رشد عضلات نقش دارند. اگر گیاهخوار هستید می توانید تخم مرغ، مرغ یا پنیر توفو استفاده کنید. اگر می خواهید ورزشهای قدرتی انجام دهید، پزشكان توصیه می كنند كه پیش از ورزش موز بخورید و بعد از آن ماست خالص بدون قند و افزودنی های دیگر بخورید.

همچنین، به کسانی که می خواهند تناسب اندام داشته باشند توصیه می شود ماهی های دریایی، حبوبات، آجیل، روغن زیتون و آووکادو را در رژیم غذایی قرار دهند.

مرتبط:

تقسیم درآمد تلویزیون ایران بین وزارت ورزش و صدا و سیما
دختری با پای برهنه موجب شگفتی دنیای ورزش شد +عکس
ورزش صبحگاهی دانش‌آموزان خوزستانی با آهنگ شاد جنوبی +ویدئو
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک