21:51 01 ژوئن 2020
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 24

شهروند مسکویی نقاشی فرزند خود را در یکی از سایت های روسی به مبلغ حدود دو میلیون دلار برای فروش گذاشت.

به گزارش اسپوتنیک، ولادیمیر مکرتیان، ساکن مسکو که نقاشی فرزند خود را(به شوخی) در یکی از سایت های روسی به مبلغ حدود دو میلیون دلار(140 میلیون روبل) قیمت گذاشت ادعا می کند که پس از توییت یک روزنامه نگار از عربستان سعودی، تلفن وی مرتب زنگ می خورد و ساکت نمی شود.

مکرتیان گفت که نقاشی فرزندش را روزنامه نگار سعودی که در توییترش بیش از چهار میلیون دنبال کننده دارد به نمایش گذاشت. پس از آن تلفنش در شب با کدهای ناشناس شروع به زنگ خوردن کرد و وی با مراجعه به گوگل متوجه شد که این تماس هایی که پشت سر هم ادامه دارند و متوقف نمی شوند از عربستان سعودی و امارات هستند.

وی گفت که چندین بار سعی کرده بود به آنها پاسخ بدهد ولی آنها به زبان دیگری شبیه عربی صحبت می کردند به خاطر همین تماس ها را مسدود کرد. علاوه بر آن یک زوج متاهل از مسکو با او تماس گرفتند و آمادگی خود را برای خرید نقاشی فرزندش به مبلغ دویست هزار دلار پول نقد "فقط به دلیل هیجان" اعلام کردند. با این حال، به گفته ولادیمیر، او قیمت را غیرقابل قبول خواند و صحبت را متوقف کرد. احتمال دارد ولادیمیر نقاشی فرزندش را تنها با قیمت مقطوع و بدون چانه می خواست بفروشد.

مرتبط:

خرید تابلوی نقاشی اصیل پیکاسو به قیمت باورنکردنی + عکس
گرافیتی های فستیوال نقاشی خیابانی به روایت تصویر
نقاشی های دیواری جدید در روی دیوارهای سفارت سابق آمریکا در تهران + عکس
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک