05:01 18 ژانویه 2020
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 71

مهناز افشار از پوستر فیلم آشفتگی حذف شده است!

به گزارش اسپوتنیک، پس از مهاجرت بانوی بازیگر ایرانی، مهناز افشار از ایران و حضور در برنامه پرشین گات تلنت به عنوان داور و حواشی دیگر او، این بانوی بازیگر از پوستر فیلم آشفتگی به کارگردانی فریدون جیرانی حذف شده است.

View this post on Instagram

A post shared by رسانه خبری سوژه (@soje.1) on

مهناز افشار در پاسخ به این اتفاق عنوان کرده است که "اما من وجود دارم، هنوز نفس می کشم و هنوز هستم. ولی من خودم را سانسور نمی کنم.

View this post on Instagram

A post shared by TvPixy (@tvpixy) on

بهرام رادان بازیگر ایرانی و همبازی او در فیلم آشفتگی نیز در واکنش به این اتفاق عنوان کرد که امیدوارم این فیلم آخرین همکاری من با تو که از سال ۷۸ همبازی بوده‌ایم، نباشد.

View this post on Instagram

A post shared by BahramRadan (@bahramradan) on

مهناز افشار نیز در پاسخ به بهرام رادان عنوان کرده است که این تصور را ندارم که آشفتگی آخرین فیلم من بوده است اما اگر این تصمیم را برای من گرفتند، هیچ چیز از عشق من به سینمای ایران و بعضی از دوستان همکارانم و مردم ایران که مشوق من بودند، کم نمی شود.
عده ای از کاربران که از طرفداران و حامیان مهناز افشار هستند، از این اتفاق ناراحت شدند چرا که حذف بازیگر نقش اول زن از روی پوستر کار جالبی نیست.
عده ای دیگر از نیز معتقدند که این آخرین همکاری آنان نخواهد بود و مهناز افشار هنوز هم می تواند به ایران بازگردد و فیلم بازی کند.
در مقابل عده ای ای دیگر از کاربران که هنوز از ماجرای شیرخشک هایی که مشکوک به فساد بوده است و توسط همسر او وارد شده بود و همچنین از همکاری او با شبکه‌ای که مستقیما از عربستان پول دریافت می‌کند، دلچرکین هستند، عنوان کردند که او را فراموش خواهند کرد.

مرتبط:

صدور حکم جلب مهناز افشار، بازیگر معروف + سند
مهناز افشار برای همیشه از ایران رفت؟
قرارداد سنگین مهناز افشار با برنامه استعدادیابی
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک