01:19 14 اوت 2020
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 813

زینب ایزدیار طراح ایرانی ساکن آمریکا در طرح‌هایش از گونی‌های برنج ایرانی استفاده کرده است که مورد توجه علاقمندان و مجله "ووگ" قرار گرفته است.

به گزارش اسپوتنیک، زینب ایزدیار، طراح مد ایرانی مقیم بروکلین نیویورک، با استفاده از گونی‌های برنج ایرانی، طرح‌ها و کارهای خلاقانه‌ای در طراحی لباس‌ها به کار برده است که مورد توجه علاقمندان به مد قرار گرفته است. ضمن اینکه این ایده در فضای مجازی بازتاب زیادی داشته است، مجله "ووگ" نیز در مطلبی به کارهای خانم ازدیار پرداخته است.

View this post on Instagram

A post shared by روزنامه خبرجنوب (@khabarnewspaper) on

زینب ایزدیار که طراحی لباس با گونی‌های برنج را در ایران و با استفاده از گونی‌های مادرش آغاز کرد، به ووگ گفته است: «این گونی‌ها برای او یادآور ارتباط میان غذا و بدن انسان بودند و هر صفتی که برای برنج به کار می‌رود، از جمله «خوش عطر» یا «درجه یک» برای بدن انسان نیز می‌تواند به کار رود.»

View this post on Instagram

A post shared by VVORK VVORK VVORK Studio+Shop (@vvorkvvorkvvork) on

او که بیشتر این گونی‌ها را از کارخانه‌های برنج در ایران تهیه کرده است. با خرید کیسه‌ها و گونی‌های برنج، از آنها برای طراحی تی‌شرت، شلوار و ساک استفاده می‌کند.
کاربران بسیاری این ایده را بسیار جالب و خلاقانه می‌دانند و عنوان می‌کنند این طرح‌ها طرفداران خاص خود را می‌طلبد. جمعی این ایده را یک تقلید و برخی یک ابتکار خلاقانه که باعث معروفیت برنج ایرانی شده است می‌خوانند.

View this post on Instagram

A post shared by VVORK VVORK VVORK Studio+Shop (@vvorkvvorkvvork) on

عده‌ای از کاربران این سبک لباس را مناسب افرادی می‌دانند که هر آنچه بر تن کنند زیبا به نظر می‌رسند. جمعی از کاربران ایرانی نیز با بیان جملات درآمیخته با طنز نظرات خود را عنوان می‌کنند. این کاربران عنوان می‌کنند معنای واقعی اقتصاد مقاومتی را در این ایده می‌توان مشاهده کرد. و با وضعیت کنونی اقتصاد در ایران، بسیاری از مردم اجباراً باید طرفدار این مد لباس شوند و بهتر است گونی‌های برنج را نگه داشت؛ و پس از این شاهد فروش برنج ایرانی در سطل خواهیم بود، چراکه گونی‌های برنج برای این طراحی، به خارج از کشور صادر می‌شود.

View this post on Instagram

A post shared by VVORK VVORK VVORK Studio+Shop (@vvorkvvorkvvork) on

مرتبط:

نمایش مد لباس زنانه در عربستان به سبک عجیب +ویدئو
نمایش مد و لباس کودکان در اصفهان +ویدئو، عکس
لباس های مد سال 2020 معرفی شد
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک