03:49 12 اوت 2020
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
12431

مهناز افشار طلاق خود را رسما اعلام کرد!

به گزارش اسپوتنیک، مهناز افشار که مدتی است به علت کارهای همسر خود رامین یاسین به حاشیه کشانده شده بود، در صفحه رسمی خود طلاق خود را اعلام کرد.

View this post on Instagram

A post shared by اخبار هنرمندان فوتبالیست (@honar_club1) on

 

او در طی یک استواری در صفحه اینستاگرام خود نوشت که هر آدمی ضعیف یا قوی یک وجود دارد. ولی وقتی تصمیم می گیری یک مادر مجرد باشی باید دو تا وجود داشته باشی و اونا رو برای خودت و فرزندت قوی تر هم بکنی!

View this post on Instagram

A post shared by اخبار هنرمندان فوتبالیست (@honar_club1) on

 

گفته شده است که آرامش زندگی مهناز افشار از سال ۹۳ و پس از ازدواجش با یاسین رامین فرزند محمد علی رامین سیاستمدار نه چندان خوشنام اصولگرا، نسبتا بر هم ریخت.
محمدعلی رامین پدر یاسین رامین در دوران مدیریتش بر معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد در زمان ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد بسیاری از روزنامه‌ها را به تعطیلی کشانده بود. اولین حاشیه ازدواج این بانوی بازیگر این بود که در مراسم عقدش پدر همسرش حضور نداشت. ظاهرا او از ازدواج پسرش با مهناز افشار راضی نبود.
پس از آن حواشی دیگری نیز درباره ازدواج آن‌ها مطرح شد از اختلاف سنی او با یاسین رامین گرفته تا شرایط مالی ازدواجش. گفته می‌شد یاسین رامین حدود ۱۰ سال از مهناز افشار کوچکتر است، اما بعد‌ها مشخص شد که این ادعا صحت نداشته و رامین متولد سال ۱۳۶۰ است یعنی اختلاف سنی او با مهناز افشار ۴ سال است.
البته حاشیه‌های ازدواج و پس از ازدواج افشار به همین جا ختم نشد. یاسین رامین پس از روی کار آمدن دولت حسن روحانی با اتهاماتی روبه رو شد. جمعیت هلال احمر از او شکایت کرد.
ماجرا از این قرار بود که رامین مسئولیت اداره شرکت رشد وابسته به هلال احمر در آلمان را برعهده داشته است. ظاهرا دلیل شکایت از رامین به اختلاف حساب پس از واردات تجهیزات پزشکی از آلمان توسط شرکت رشد باز می‌گردد. هلال احمر ۲ میلیون یورو به شرکت رشد داده تا تجهیزات پزشکی خریداری کند، این تجهیزات خریداری شده و به داخل کشور آمده، پول از جانب هلال احمر پرداخت شده، اما به فروشنده نرسیده است.
یاسین رامین به دلیل "عدم توانایی در تودیع وثیقه ۲۹ میلیارد تومانی" ۲۶ مرداد سال ۹۵ بازداشت شد. او پس از حدود هفت ماه زندان در اسفند ۹۵ آزاد شد. دادگاه رامین همچنان در جریان است و تاکنون حکمی برای پرونده او صادر نشده است.
با این که موضوع شکایت هلال احمر از رامین مسئله مالی بوده است، اما در رسانه‌ها و افکار عمومی این تصور وجود دارد که واردات شیر خشک آلوده در جریان تحریم‌های ایران از سوی غرب موضوع شکایت از اوست.

View this post on Instagram

A post shared by Iranian_artist هنرمند ایرانی (@iranian_artist) on

مهناز افشار و یاسین رامین بار‌ها اتهام واردات شیر خشک آلوده را تکذیب کرده اند، با این حال این اتهام در فضای مجازی همچنان پررنگ است.
بسیاری از کاربران معتقدند که مهناز افشار حرکت درستی انجام داده است و ازدواج آنان از ابتدا به صلاح هر دو نبوده است. عده ای دیگر از کاربران عنوان کردند که طلاق برای هر شخصی پیش می آید و در حال حاضر دیگر نباید مانند قبل نگران آن بود. به گفته این دسته از کاربران این مرحله نیز می گذرد و افشار باید قوی باشد. بعضی از کاربران نیز معتقدند که با پول فراوانی که او بدست آورده است نباید نگران آینده خود و فرزندش باشد.

مرتبط:

صدور حکم جلب مهناز افشار، بازیگر معروف + سند
بازتاب جنجال پست توییتری مهناز افشار +عکس،ویدئو
حواشی جنجالی پیرامون زوجی که پس از ۲۷ بار درخواست طلاق، طلاق نگرفتند +ویدئو،عکس
آمار بالای طلاق در شمال شهر تهران+ عکس
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک