10:22 24 اکتبر 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 211

گرمای کم‌سابقه در قاره اروپا باعث شد که یک شهروند آلمانی به صورت عریان و سوار بر موتور به خیابان بیاید و توسط پلیس متوقف شود.

به گزارش اسپوتنیک، پلیس براندنبورگ یک موتورسوار را به دلیل لخت بودن متوقف کرد. این شخص در حالی‌که تنها با کلاه ایمنی و صندل به صورت کاملا لخت، سوار بر موتور در خیابان در حال حرکت بود، توسط پلیس متوقف شد و دلیل کار خود را گرم بودن بیش از حد هوا عنوان کرد، او پس از درخواست پلیس برای پوشیدن شلوار به راه خود ادامه داد.

یک پلیس مسئول در این رابطه می‌گوید: «ما نمی‌توانیم با این اقدام مخالف باشیم و رانندگی در حالت عریان خلاف قانون نیست اما اگر دیگران از این حرکت آزرده شوند می‌توانند شکایت کنند.»

کاربران زیادی رفتار این شخص را نادرست می‌دانند و بر این باورند که در هر جامعه‌ای بایستی حدودی را رعایت کرد. اما کاربرانی نسبت متوقف کردن این موتورسوار نظر دیگری دارند ‌و عقیده دارند با توجه به این‌که شهروندان اروپایی در مسائل شخصی و پوششی آزاد هستند متوقف کردن این موتورسوار چندان معنایی ندارد.
برخی از کاربران نیز به این نکته اشاره می‌کنند که موتورسوار در حالی‌که از شدت گرما لخت شده است اما قانون کلاه ایمنی را رعایت کرده است.

مرتبط:

آغاز فصل موتورسواری در روسیه+ویدئو
موتورسواری حرفه ای یک خانم ایرانی بر بام تهران + عکس
خواهر کیم کارداشیان به سبک مرلین مونرو نیمه عریان شد (ویدئو)
یک مرد لخت، اجرای زنده "جمالا" در مسابقات یوروویژن را برهم زد (عکس)
استخدام نظافتچی لخت
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک