23:23 04 ژوئن 2020
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
2317

انتشار ویدئویی کوتاه از کشف حجاب ستاره اسکندری بازیگر سینما و تلویزیون در ترکیه جنجالی دوباره از تناقض رفتاری برخی بازیگران ایرانی به راه انداخته است.

به گزارش اسپوتنیک، ضبط یک ویدئو کوتاه توسط یک خانم ناشناس از ستاره اسکندری بازیگر ایرانی در ترکیه و واکنش او نسبت به کشف حجاب و خائن خطاب کردن این بازیگر با موجی از واکنش‌های انتقادی از سوی کاربران در فضای مجازی همراه شده است.

کاربران در واکنش به این اتفاق ضمن اشاره به تناقض‌های رفتاری جمعی از سلبریتی‌ها، بخشی از صحبت‌های او در برنامه صبحگاهی حالا خورشید در چند ماه اخیر و همچنین بخشی از یک گفتگوی او در مورد حجاب در سال ۹۳ را در فضای مجازی منتشر می‌کنند که عنوان کرده است: «من در جامعه خودم پوششی دارم که آن را دوست دارم و حتی مانع کارم هم نمی‌شود. اما به لحاظ حقوق اجتماعی بحث بسیار مفصلی است و یک کار کارشناسی می‌طلبد. من شاید اگر در جامعه‌ای غیر از اینجا می‌بودم و زندگی می‌کردم هرگز در این عرصه پا نمی‌گذاشتم اما الان شرایط برای کسی که مانند من فکر می‌کند مهیاست تا بتواند در عرصه بازیگری قدم بگذارد.»

بسیاری از کاربران عنوان می‌کنند از ریاکاری چنین افرادی خشمگین و ناراحت هستند که مشتاقانه از حجاب می‌گویند و حمایت می‌کند، در حالی‌که به آن اعتقاد ندارند و برخلاف گفته‌هایشان رفتار می‌کنند.

ستاره اسکندری نیز در گفتگویی نسبت به انتشار ویدئو واکنش نشان داد که ضمن انتقاد از واکنش‌ها و قضاوت‌ها، معتقد است بایستی از محیط امن آدم‌ها محافظ شود.

مرتبط:

عدم بازداشت خانم های بد حجاب در ایران
پوستر یک زن نامزد انتخاباتی عراق هم با حجاب و هم بی حجاب +عکس
اولین مسجد برای مسلمانان بی حجاب در آلمان
نخستین مصاحبه با بازیگر جنجالی پس از رفتن به کانادا +ویدئو
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک