19:16 17 ژوئیه 2019
خرمای لاکچری با پوشش طلا و مغز‌پسته +عکس

خرمای لاکچری با پوشش طلا و مغز‌پسته +عکس

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 110

فروش هشت عدد خرما با روکش طلا و مغز‌پسته با قیمت ۶۸۰ هزار تومان برای مشتریان خاص، واکنش کاربران در فضای مجازی را به همراه داشته است.

به گزارش اسپوتنیک، باتوجه به اینکه خوردن غذاها و پیتزاهای متنوع، شکلات، بستی و غیره با روکش طلا در میان ایرانیان هر روز بیش از پیش می‌شود و این سبک غذاها مشتریان خاص خود را دارد، هر روزه نیز بر تنوع آنها افزوده می‌شود. به تازگی نیز خرما با روکش طلای ۲۳ عیار فرانسوی با پوشش طلا و مغز پسته، فندق، نارگیل و… به سلیقه مشتریان ارائه می‌شود. تصاویر این خرماهای لاکچری در فضای مجازی منتشر می‌شود و کاربران بسیاری نسبت به این سبک غذایی و اختلاف طبقاتی واکنش نشان می‌دهند.

بسیاری از کاربران از این اتفاق با نام جاهلیت مدرن یاد می‌کنند و حتی عنوان می‌کنند این اتفاق فاصله طبقاتی را چندین برابر کرده است. با توجه به افزایش قیمت‌ اقلام اصلی و کاهش قدرت خرید مردم، بسیاری از مردم در چنین شرایطی حتی توانایی تهیه یک بسته خرما برای ماه رمضان را هم ندارد.

کاربران مایلند بدانند چه کسانی روزه خود را با خرماهای روکش شده از طلا افطار می‌کنند؟!
آنها عنوان می‌کنند با توجه به اینکه برای سمی نبودن باید از طلای خالص استفاده کرد که جذب بدن نمی‌شود، چگونه این افراد برای فخر فروشی، تصویر مدفوع خود را به نمایش عمومی نگذاشته‌اند.

مرتبط:

جلوگیری صادرات خرما از ایران
دینارهای طلای داعش در واقع فقط دارای روکش طلا هستند
خوراک لاکچری شترها در قطر +ویدئو
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک