14:33 13 آوریل 2021
خارج از خبرها

پرواز گوسفندهای رومانی به مقصد ایران برای بازار گوشت +عکس

خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
142

نیمه شب گذشته نخستین محموله وارداتی در حدود ۲۰۰۰ رأس دام زنده از رومانی به تهران وارد شد

به گزارش اسپوتنیک، مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور "ایران" گفت: «در اولین ساعات بامداد چهارشنبه ۲۴ بهمن ماه، نخستین محموله ۲۰۰۰ رأس دام زنده از طریق فرودگاه بین الملی امام خمینی وارد "تهران" شد و تا پایان هفته جاری به حدود ۵۰ هزار رأس خواهد رسید. همچنین واردات تا زمان تعدیل قیمت گوشت در بازار ادامه می یابد. او عنوان کرد که این گوسفندان در کوتاه ترین زمان در کشتارگاه ها ذبح خواهند شد و گوشت آنها با قیمت تنظیم بازار وارد شبکه توزیع می شود».

علاوه بر این که برخی از کاربران ایرانی با زیر سوال بردن تولید ملی و دستاوردهای انقلاب اسلامی نسبت به واردات گوسفند واکنش نشان دادند، بسیاری از آنها نیز با خشم و اعتراض به واردات گوسفند و مخالفت با آن، معتقدند کشور "ایران" نیاز به واردات گوسفند ندارد و نباید واردات ادامه پیدا کند.

آنها بر این نظرند که اگر برای صادرات گاو و گوسفند برنامه ریزی می شد و از خروج غیر قانونی دام جلوگیری می شد، و حتی خوراک دام ارزان می شد، اکنون نیاز به هیچ گونه وارادات گوسفند نبود. برخی از این کاربران واردات گوسفند را به هدف تنظیم بازار نمی پذیرند و این موضوع را دلیلی برای سکوت مردم می دانند.

مرتبط:

افزایش صادرات گوشت از روسیه به ایران
مدیریت بازار گوشت در ایران
ایران فعلا قصد ندارد گوشت گوسفند را گران کند
علت گرانی و کمبود گوشت قرمز در ایران چیست؟
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک