18:33 15 ژوئن 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 25

شاهزاده هری سبک زندگی خود را به خاطر همسرش مگان مرکل تغییر داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری سان، شاهزاده هری شروع به مصرف کمتر الکل کرد. در مهمانی های سلطنتی اخیر، شاهزاده هری تنها آب معدنی می نوشد. همانطور که اشاره شد، برای او نخوردن الکل یک کار جدی است، زیرا او در سن نوجوانی الکل را دوست داشت.

پرنس هری از سوی دیگر سعی دارد گوشت نخورد و سبزیجات و میوه بیشتری بخورند، زیرا مرکل یکی از طرفداران حقوق حیوانات است. ویحتی تصمیم گرفته است که سنت شکار سنتی را از بین ببرد، تا همسرش را ناراحت نکنند.

پیش از این در خبر ها آمده بود که همسر باردار شاهزاده هری "مگان مرکل" برخلاف توصیه های پزشکان، زایمان در خانه را در نظر گرفته است. یک منبع نزدیک به خانواده سلطنتی این خبر را منتشر نموده است. 

در حال حاضر او و همسرش بیمارستان سنت ماری در لندن، جایی که شاهزاده دایانا و کیت میدلتون فرزندان خود را بدنیا آوردند، انتخاب کردند. 

اگر او می خواست فرزند خود را در خانه بدنیا بیاورد، قانون شکنی می کرد. طبق سنت خانواده سلطنتی، چند ساعت پس از تولد بچه، مادر باید خود و نوزادش را برای خوشامدگویی به بریتانیایی ها نشان دهد. بنابراین، اگر مگان مرکل در خانه کودکش را به دنیا می آورد، او بار دیگر قوانین خانواده سلطنتی را نقص می کرد.

 

 

مرتبط:

لباس مگان مارکل باعث تعجب شد+عکس
هزینه عروسی پرنس هری و مگان مارکل
اعلام رسمی نامزدی پرنس هری و مگان مارکل
پرنس هری: مگان نباید شبیه شاهزاده دیانا لباس بپوشد
شاهزاده هری و مگان، کادوهای خود را پس دادند
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک