05:09 17 ژوئیه 2019
جاسوس کی روش در ایتالیا چه می کند؟

نصیحت کی روش به بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران

© AP Photo / Victor R. Caivano
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 41

پس از دیدار میان تیم ملی فوتبال ایران و قطر، سرمربی تیم فوتبال ایران هشدارهایی به بازیکنان خود داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، دیدار دوستانه تیم‌های فوتبال ایران و قطر ۲ بر یک به سود شاگردان کی روش به پایان رسید. 
به گزارش از خبرگزاری آ.بولا از پرتغال: جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات در حالی آغاز می‌شود که تیم ملی فوتبال ایران در گروه D. این رقابت‌ها با یمن، ویتنام و عراق همگروه است. 
البته مرد پرتغالی فوتبال ایران هشدار‌هایی به بازیکنان و فوتبال‌دوستان ایرانی داده است که همیشه اولین بازی در جام ملت‌ها، دیدار سختی خواهد بود و نباید کشور‌هایی که به جام ملت‌های آسیا رسیده اند را دست کم گرفت. ایران ۳ بار قهرمان جام ملت‌ها شده است. ایران باید بداند که هیچگاه تیم آسانی در مسابقه‌ای وجود ندارد و باید در این رقابت‌ها با تمام قوا تلاش کرد.
گفتنی است در این دیدارها، ایران پس از مسابقه با یمن در ۷ ژانویه، به ترتیب ۱۲ و ۱۵ ژانویه با ویتنام و عراق در چارچوب گروه دی، دیدار می‌کند. 
شایان ذکر استف کارلوس کی‌روش در مدت 8 سال توانسته با حفظ رتبه اول آسیا در رنکینگ فیفا و حفظ کلین‌شیت‌های ماندگار خط دفاعی محکمی بسازد که در آسیا رقیبی ندارد باید برای تصاحب جام ملت‌های آسیا پا را از خط میانه میدان فرتبال فراتر بگذارد و با نمایش یک تیم هجومی و البته هشیار به رقیبان خود نشان دهد که هدفی جز قهرمانی ندارد.

مرتبط:

کی روش، سپر فدراسیون یا ناجی فوتبال ایران
از شایعه تا واقعیت؛ کی روش در تراکتورسازی
کارلوس کی روش به سرمربی گری خود در ایران ادامه می دهد
آیا "کی روش" راهی سرزمین فرعون ها می شود؟
تمامی شایعات درباره کی روش
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک