خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 40

دیوید بکهام برخلاف سال گذشته جشن تولد دختر کوچکش را به صورت ساده و به دور از تجمل برگزار کرد.

به گزارش اسپوتنیک، تصویری از مراسم تولد هارپر سون دختر دیوید بکهام در فضای مجازی منتشر شد که واکنش های متفاوتی را به دنبال داشت. دیوید بکهام با انتشار عکس دخترش هارپر تولد او‌ را از طرف همه اعضای خانواده تبریک گفت. جشن تولد هفت سالگی این پرنسس کوچک به صورت کاملا ساده در کنار خانواده برگزار شد.


تصویر او با لباس خانگی و یک کیک بسیار زیبا مشاهده می شود، و مشخص است برخلاف سال گذشته جشن ساده ای برگزار کرده اند. در حالی که جشن شش سالگی هارپر به میزبانی پرنسس یوجین در قصر مجلل باکینگهام ترتیب‌ داده شد.
برخی از کاربران با مقایسه این جشن تولد ساده نسبت به مهمانی ها و جشن های پرهزینه در ایران؛ تجمل گرایی ایرانیان را مطرح کردند که غالبا به دلیل چشم و هم چشمی می باشد.


در مقابل کاربران مخالف، این مقایسه را کار اشتباهی می دانند و معتقدند هر شخصی با‌ توجه به شرایط و سلایق خود رفتار می کند؛ همانطور که جشن شش سالگی هارپر سون بکهام در کاخ باکینگهام برگزار شد و این دلیلی درست برای الگو قرار دادن آنها نمی باشد. ضمن اینکه فرزند هر خانواده ای آنقدر برای والدینش عزیز است که مایل باشند بهترین ها را برایش در جشن تولد و سایر جشن ها تدارک ببینند.

مرتبط:

جشن تولد مسی در روسیه + فیلم
جشن تولد جنجالی
جشن تولد سه دوست صدساله
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک