01:50 19 مارس 2019
پاپ رم: امیال جنسی موهبت الهی است

پاپ رم: امیال جنسی موهبت الهی است

© REUTERS / Hannah McKay
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 83

فرانسیس، پاپ رم اعلام کرد امیال جنسی موهبت الهی است.

به گزارش اسپوتنیک، پاپ این مطلب را روز دوشنبه گذشته در پاسخ به سوالات جوانان کاتولیک متدین فرانسوی گفت که برای دیدار با وی به واتیکان آمده بودند.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از دفتر مطبوعاتی واتیکان، پاپ رم گفت:" امیال جنسی موهبت الهی برای ماست. و این موهبت دارای دو هدف است: عشق و زادن زندگی جدید. این عشق ، پرشور است.عشق واقعی پرشور است وقتی چنین عشقی بین زن و مرد وجود داشته باشد ، این به زندگی جاودان منجر خواهد شد". رهبر کاتولیک های جهان یادآور شد که خدا هم مرد و هم زن را به عنوان شبیه خود آفریده است.
پاپ همچنین خاطرنشان ساخت بسیاری از مردم مثلاً با فعالیت در صنعت سکس و پورنوگرافی سود و در آمد کسب می کنند و به این دلیل باید مواظب و مراقب امیال جنسی خود بود.در داخل کلیسای کاتولیک "جنگ" علیه فرانسیس ، پاپ رم جریان دارد.

یادآور می شود چندی پیش روزنامه گاردین درباره پاپ فرانسیس نوشت  هر چند این پاپ متواضع و فروتن در سراسر جهان از محبوبیت زیادی برخوردار است، اصلاحات وی در داخل کلیسای کاتولیک رم با خشم و عصبانیت روحانیان محافظه کار کاتولیک و اعتراضات آنها روبرو شده است.
کشیشان محافظه کار معتقدند اصلاحات محتاطانه فرانسیس برای ایمان به اینکه کلیسا حقایق جاویدان را به پیروانش می آموزد، خطر به وجود می آورد و این پرسش را مطرح می کنند که اگر کلیسای کاتولیک حقایق جاویدان فارغ از تاثیر زمان را نیاموزد، معنای وجود آن چه خواهد بود؟

 

مرتبط:

ماشین سوپر اسپورت پاپ فرانسیس 715 هزار یورو فروخته شد
نگرانی پاپ به خاطر شناسایی اورشلیم به‌عنوان پایتخت اسرائیل
پیام تسلیت پاپ رم برای ملت ایران و عراق
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک