00:01 28 سپتامبر 2020
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 0 0

شما می توانید شکر بخورید، زیرا احتمالا چاق شدن بستگی به میکرو فلوراسیون یک فرد دارد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از مجله سل ریپورت، بر اساس تحقیقات دانشمندان امریکایی، شکر مانوز می توان به عنوان وسیله ای موثر برای مبارزه با وزن اضافی در دوران کودکی استفاده شود.
بر اساس مقاله منتشر شده در این مجله، فلور انسانی نقش مهمی در سوخت و ساز بدن ایفا می کند، بنابراین دانشمندان بار دیگر تایید می کنند، که احتمال بروز چاقی بستگی به میکروفلوراسیون هر فرد دارد.

دوچرخه سواری ورزش ضد پیری
© Sputnik / Anton Denisov

این آزمایش تاکنون بر موش ها انجام شده است و محققان به این نتیجه رسیده اند که فلور سالم در روده انسان ها و حیوانات باعث از دادن وزن آنها می شوند.
این دانشمندان می گویند، که اگر شکر مانوز را جایگزین شکرمعمولی کنید، شما از اضافی وزنی نجات پیدا می کنید. از سوی دیگر، موشهای که دوز بالایی از مانوز در دوران کودکی می خوردند، کمتر از چاقی رنج می برند.
پیش از این دانشمندان اعلام کردند که، رنگ های مصنوعی، چربی های ترانس و کربوهیدرات های تصفیه شده از مضرات اصلی شکلات ها هستند. اما انصراف کامل از این آب نبات های شیرین، شما را از شادی نیز محروم می کند. پزشکان گفتند که شکلات نه تنها به بدن آسیب نمی رسانند، بلکه شیرینی ها، مفید نیز هستند.
به نقل از اظهارات یکی از متخصصان غدد درون ریز و تغذیه، نمی توان گفت که همه شیرینی ها مضر هستند: "برای یک فرد چاق یا دیابتی، شکلات ها خیلی خوب نیست، اما این افراد می توانند از شیرینی طبیعی استفاده کنند. پس قطعا هر شیرینی با شکر یا فروکتوز ضرر ندارد".

 

 

مرتبط:

برای لاغر شدن، آدامس بجوید
آیا به هر قیمتی حاضرید لاغر شوید؟ +عکس
زودتر بخوابید تا لاغر شوید
برای لاغر شدن سریع پوست این میوه را بخورید
زنان لاغر زودتر می میرند
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک