23:12 20 اکتبر 2021
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 22

وزیر کشاورزی: قیمت شیر، پنیر و ماست از شنبه 10 درصد کاهش خواهد یافت.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از «تسنیم»، سیدجواد ساداتی نژاد، وزیر جهادکشاورزی اعلام کرد که هفته آینده قیمت شیر، پنیر و ماست ۱۰ درصد کاهش می‌یابد از توزیع و رفع مشکل کمبود مرغ و تخم‌مرغ در کشور خبر داد.

وی در ادامه افزود: «یکی دیگر از مباحث در حال حاضر مربوط به تامین مرغ، تخم‌مرغ و لبنیات است که از هفته آینده براساس تصمیم ستاد تنظیم بازار به ریاست معاون اول رئیس جمهور و بنا به دستور رئیس جمهور در مورد ثبات قیمت‌ها و فراوانی و دسترسی اقلام از روز شنبه کاهش 10درصدی قیمت در 3 محصول اصلی یعنی شیر، پنیر و ماست عملیاتی خواهد شد.

بخشی از مشکلات عشایر مربوط به مسائل اراضی و مالکیتی است که بین منابع طبیعی و مستثنیات در روستاها به وجود آمده که هفته آینده کمیته ویژه ای برای بررسی مسائل بین منابع طبیعی و عشایر و روستاییان تشکیل خواهد شد و یکشنبه گزارشی از این سفر را در هیئت دولت ارائه خواهم کرد.

مسائل و مشکلات مورد بررسی قرار گرفت، بخشی از این مسائل و مشکلات مربوط به حوزه‌های زیرساختی همچون مشکلات فرزندان دانش‌آموز عشایر و دسترسی به اینترنت، مشکلات بهسازی جاده‌های دسترسی عشایر و گازرسانی منطقه بود که مورد اشاره از سوی عشایر و روستائیان قرار گرفت».

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک