00:05 17 اکتبر 2021
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 612

مقام آگاه در حوزه دفاعی ایران: از مراکز حساس و راهبردی اسرائیل اطلاعات کاملی در دست داریم.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، یک مقام آگاه دفاعی وابسته به ستاد مرکزی خاتم الانبیاء اعلام کرد: اسرائیل هنوز به عنوان منبع اصلی تهدیدها و خطرات در غرب آسیا به دلیل حمایت هایی که از ایالات متحده و برخی کشورهای اروپایی دریافت می کند محسوب می شود.

وی افزود: "دست پر ما به‌لحاظ وجود سناریو‌های متعدد اطلاعاتی و عملیاتی در مورد مراکز حساس و سامانه‌های راهبردی و نیز منابع آمریکا مرتبط با این رژیم شیطانی، موضع ما را از ابهام و کمبود‌های اطلاعاتی به شفافیت در دسترسی بالا تبدیل کرده است؛ مفهوم آن این است که ما در این معادله از دست بالای استراتژیک برخوردار شدیم".

این مقام ارشد دفاعی با تأکید بر اینکه "هم‌اکنون نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران قادرند هزینه‌های گزاف و غیرقابل جبران به دشمن تحمیل کنند"، ادامه داد: عمده هزینه‌های مالی، انسانی و شکست‌های متعدد آمریکا در منطقه به‌ویژه طی دو دهه اخیر، به‌دلیل پیروی از استراتژی‌ها و خواسته‌های اسرائیل است.

وی همچنین تأکید کرد: رابطه اسرائیل و آمریکا به‌زودی به یک رابطه باخت ـ باخت تبدیل خواهد شد و ما در وقت مناسب شاخصه‌ها و مؤلفه‌های این رویداد را نشان خواهیم داد.

 

مرتبط:

واکنش نماینده ایران در سازمان ملل به سخنان نخست وزیر اسرائیل
خطیب زاده: ایران حضور اسرائیل را در کنار مرزهای خود تحمل نمی کند
رسانه ها خبر از افتتاح سفارتخانه اسرائیل در منامنه در آینده نزدیک دادند
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک