13:08 25 سپتامبر 2021
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 729

سارقان بعد از خروج خودرو حامل واکسن از انبار وزارت بهداشت در منطقه یافت آباد تهران، به خودرو حمله کرده و با ضرب و شتم راننده واکسن ها را سرقت کردند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از رکنا، امروز سردار رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ، ضمن تائید این سرقت تاکید داشت که دو مورد سرقت نبوده و یک مورد بود در این سرقت ۳۰۰ واکسن به سرقت رفته است.

سردار رحیمی در خصوص جزئیات این سرقت گفت: فردی که مامور انتقال این واکسن ها از انبار وزارت بهداشت به مرکز واکسیناسیون بود یک زن بود.

وی افزود: خودرویی که قرار بود واکسن ها با آن منتقل شود یک خودرو کرایه ای (تاکسی) بود و سارقان به خودرو حمله کرده و محموله واکسن را به سرقت بردند.

متاسفانه این خانم موضوع را به پلیس اطلاع نداده بود و شخصا تصمیم به انتقال این واکسن ها با خودروی کرایه ای را داشت و همین موضوع نیز سبب اطلاع سارقان شده و آنان اقدام به سرقت این واکسن ها کرده و متواری شدند.

فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ، تاکید کرد: هرگونه جابجایی واکسن باید به اطلاع پلیس برسد. اگر پلیس از این موضوع با خبر بود، مانند صدها مورد دیگر که در امنیت کامل انجام میشد، این تعداد واکسن نیز تحت نظارت پلیس به مقصد می رسید.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک