04:42 17 سپتامبر 2021
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 90

ماموران پلیس زنی را که با معرفی خود به عنوان بازرس وزارت بهداشت اقدام به کلاهبرداری از چندین داروخانه کرده بود، دستگیر کردند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از فارس، سرهنگ جلیل موقوفه ای رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری خانمی خبر داد که با ادعای اینکه بازرس وزارت بهداشت است از 3 داروخانه 10 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود.

 سرهنگ موقوفه ای در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: روز گذشته یکی از متصدیان داروخانه‌ای در محدوده خیابان ابوذر با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس و اعلام کرد که خانمی به محل داروخانه مراجعه کرده و مدعی است بازرس وزارت بهداشت است و قصد بازرسی از داروخانه را دارد ولی به بهانه های مختلف پیشنهاد پرداخت پول می دهد.

وی با بیان اینکه بلافاصله اکیپی از ماموران کلانتری 161 ابوذر برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شد، ادامه داد: در بررسی های پلیسی مشخص شد که مدارک همراه این خانم جعلی بوده و بازرس وزارت بهداشت نیست.

رئیس پلیس پیشگیری تهران تصریح کرد: متهم برای تحقیقات تکمیلی به کلانتری ابوذر منتقل شد و به 3 فقره اخاذی به همین شیوه از متصدیان داروخانه ها اعتراف کرد. 

سرهنگ موقوفه ای با بیان اینکه با تلاش پلیس هر سه مالباخته شناسایی شدند خاطرنشان کرد: کارشناسان ارزش ریالی کلاهبرداری ها را 10 میلیارد ریال اعلام کرده اند.

وی گفت: متهم با دستور قضائی برای کشف سایر جرایم مشابه در اختیار پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک