18:00 18 اکتبر 2021
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 50

روز جمعه ۳۱ تیر ماه در جلسه مدیران سی شرکت دانش بنیان، با حضور جلالی سفیر ایران در فدراسیون روسیه و قلعه نوی رئیس مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار گردید.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از بخش رسانه ای سفارت ایران در مسکو، نشست هم اندیشی شرکت های دانش بنیان ایرانی در مسکو برگزار گردید. در این جلسه مدیران شرکت های دانش بنیان، دیدگاه های خود را در مورد موضوعات مختلف و مسائل مربوط به نحوه حضور در بازار روسیه مطرح کردند. 

موضوعات مربوط به ثبت محصولات و تولیدات دانش بنیان ایرانی در روسیه، ثبت محصولات دارویی، بازاریابی، مشارکت در نمایشگاه، بهره مندی از ظرفیت اتحادیه اقتصادی اوراسیا، جدب سرمایه گذاری و تولیدات مشترک با شرکت های روسی، همکاری در قالب کمیسیون مشترک اقتصادی، توسعه همکاری ها از طریق کارگروه همکاری های فناورانه و توسعه همکاری در زمینه گردشگری سلامت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 در پایان این نشست که در محل اقامتگاه سفارت ج.ا.ایران در مسکو برگزار شد دو شرکت ایرانی و روسی «نصر» و «آوز-اس. پ» یادداشت تفاهم همکاری در زمینه تولید داروهای دامی را در حضور کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران در روسیه و«مهدی قلعه نوی» رییس مرکز تعاملات بین المللی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری قرارداد تولید داروی دامی امضا کردند.

مرتبط:

جلالی: ایران می خواهد به قطب منطقه ای تولید "اسپوتنیک وی" تبدیل شود
کاظم جلالی: کریدور شمال – جنوب می‌تواند جایگزین کانال سوئز شود
جلالی: کارمندان سفارت ایران در روسیه واکسینه می شوند
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک