19:57 25 اکتبر 2021
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 106

سلامی در مراسم رونمایی از واکسن ایرانی نورا: ما مرد میدان‌های سخت هستیم و به همه جهان می‌گوییم که از میدان خارج نمی‌شویم.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از فارس، سرلشکر حسین سلامی، فرمانده سپاه پاسداران در مراسم رونمایی از واکسن نورا گفت: پیمودن قله‌ها همواره کار سختی است و گذر از صخره‌های سخت و قدم گذاشتن بر فراز ارتفاعات بلند کار مشکلی است، اما هیچ کشوری و هیچ ملتی بدون طی کردن مسیرهای سخت صعود به قله های پیشرفت و اعتبار و منزلت دست نخواهد یافت.

وی افزود: پرستاران ما درد مردم را به جان خریدند و این رمز پیروزی ما در یکسال و نیم گذشته بود. دست همه پزشکان و پرستاران و همه کادر درمان را می بوسم.

سلامی با بیان اینکه "ما به‌اندازه هدف‌هایمان بزرگ هستیم"، گفت: ملتی که در اوج محاصره فنی و اقتصادی توانسته است آفرینش‌گر چنین افتخارات بزرگی باشد ملتی استثنایی است.

وی ادامه داد: مرد میدانهای سخت هستیم و به همه جهان می‌گوییم که از میدان خارج نمی‌شویم و می‌دانیم که سر انجام همه حصارهای سخت محاصره را با اقدامات فنی و علمی می شکنیم. ما این واکسن‌ها را در اختیار مردم فقیر سایر کشورها قرار می‌دهیم و ملت عزیز ما اطمینان داشته باشند که بیرق‌های امید را بیش از هر وقت دیگری برافراشته خواهند دید.

مرتبط:

سلامی: سرویس های اطلاعاتی بیگانه را غافلگیر کردیم
سردار سلامی: انهدام ناوهای هواپیمابر با موشک بالستیک از راهبردهای ماست
سلامی: امروز تحریم به فرصتی برای تحریک انگیزه‌ها، باورها و اعتقادات مردم تبدیل شده
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک