11:16 24 ژوئیه 2021
ایران
دریافت لینک کوتاه
انتخابات ریاست‌جمهوری ایران (176)
0 30

سفارت جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در داخل و خارج از این کشور بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش اسپوتنیک، در این بیانیه چنین آمده است: انتخابات ریاست جمهوری به عنوان مهمترین جلوه مشارکت عمومی نشاندهنده رشد و بلوغ سیاسی هر جامعه ای می باشد. جمهوری اسلامی ایران همواره مفتخر به پشتوانه ملت غیور خود بوده و این بار نیز مردم غیور و قهرمان کشورمان با حضور آگاهانه خود در انتخابات ریاست جمهوری ارتقاء قدرت و پرستیژ ملی و جهانی کشور عزیز خود را فراهم خواهند آورد.

موسوی: احتمالاً نتایج انتخابات تا ظهر شنبه مشخص می شود
© REUTERS / Official website of the President of the Islamic Republic of Iran

مشارکت ایرانیان عزیز در سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری بویژه هموطنان گرامی خارج از کشور همواره مورد توجه ویژه رسانه ها و سرویسهای خبری دنیا قرار داشته است از این رو حضور پرشور و مشارکت همگانی در این رویداد ملی که جلوه ای از اقتدار و  همبستگی ملی و میهنی همه ایرانیان را به نماش می گذارد نه تنها توطئه های دشمنان و نقشه های شوم آنان را برای ایران عزیزمان نقش برآب خواهد کرد بلکه این حضور غرور آفرین، تحسین غیرت و احساس مسئولیت هموطنان مقیم از سوی جامعه میزبان را  بدنبال خواهد داشت .

سفارت جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه در آستانه روز افتخار ملی و سرنوشت ساز  از همه ایرانیان عزیز در فدراسیون روسیه که همواره نشان داده اند دغدغه رشد و تعالی ایران عزیز را در دل دارند برای شرکت در این  جشن ملی امید دعوت به عمل می آورد .

همه با هم یک بار دیگر برای سرافرازی و سربلندی ایران عزیزمان در روز جمعه 28 خرداد ماه 1400 پای صندوقهای رای حاضر خواهیم شد .

سرافزار و پاینده باد ایران همیشه سربلند 

 حوزه مسکو:مجتمع آموزشی پیام امام (ره) واقع درخیابان نواتروف (Novatorov 11/4 )  

حوزه سنت پترزبورگ:انجمن دوستی ایران و روسیه واقع درخیابان لیتینی شماره 60

Liteyniy Ave, 60, Sankt-Peterburg, 191025 حوزه آستاراخان : سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران واقع در خیابان آدمیرالتیسکایا. پلاک ۳ ( Адмиралтейская дом 3 )  حوزه کازان: سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران واقع در کازان خیابان اسپارتاکوفسکایا شماره 6 طبقه سوم سووار پلازا  (SPARTAKOVSKAYA ST.,NO 6, 3TH FLOOR,SUVAR PLAZA)

موضوع:
انتخابات ریاست‌جمهوری ایران (176)
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک