15:01 28 اکتبر 2021
ایران
دریافت لینک کوتاه
انتخابات ریاست‌جمهوری ایران (176)
0 86

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران در سخنانی گفت که سال ۹۶ قدرت خرید حداقل دستمزد نزدیک به ۳۰۰ دلار بود که به دلار امروز، حداقل باید نزدیک ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان باشد.

به گزارش اسپوتنیک، عبدالناصر همتی در ویژه برنامه تبلیغاتی نامزدهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که از شبکه سبلان پخش شد، حاضر و اظهار داشت: الان شرایطی پیش آمده که نرخ ارز افزایش پیدا کرده و سفر به ایران و دیدن تاریخ، طبیعت و زیبایی‌های آن برای خیلی از خارجی‌ها جذاب است.

قدرت خرید مردم در شهرها و روستاها به شدت کاهش پیدا کرده است که باید آن را افزایش دهیم؛ بخشی با اهدای کارت‌های اعتباری خرید که در کوتاه مدت بتواند کمکی برای مردم باشد و به تدریج اقساط را بازپرداخت نمایند.

وی با تاکید بر اینکه تنها با یارانه نمی‌توان قدرت خرید مردم را بالا برد، یادآور شد: سال ۹۶ قدرت خرید حداقل دستمزد نزدیک به ۳۰۰ دلار بود که اگر با دلار امروز در نظر بگیریم، حداقل باید نزدیک ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان باشد.

همه مردم استان‌ها مردم ایران هستند، باید بپذیریم هر استانی با وجود اختلاف‌های قومی و مذهبی همه مردم ایران هستند و در اعطای مسئولیت‌ها و هر اقدامی که می‌خواهیم در استان‌ها انجام دهیم، باید با خود نخبگان و مردم استان باشد.

موضوع:
انتخابات ریاست‌جمهوری ایران (176)

مرتبط:

پاسخ جلیلی به کنایه همتی: شما نمی‌توانید
همتی: صدا و سیما مستند انتخاباتی ام را پخش نکرد
کنایه همتی به جلیلی: مدل مطلوب دوستان، کره‌ شمالی است
واکنش ستاد انتخاباتی همتی به تیتر آسوشیتدپرس
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک