05:27 04 اوت 2021
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 1324

رئیس پلیس آگاهی ناجا: مدتی قبل در یکی از استان های ایران، پدری دختر 7 ساله خود را با ساطور به 40 قسمت تقسیم کرد در حالی که اصلا بازتاب رسانه ای پیدا نکرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از پایگاه خبری پلیس ایران، سردار محمد قنبری، رئیس پلیس آگاهی ناجا اظهار کرد: چندی پیش در یکی از استان ها یک مرد، دختر 7ساله خود را با ساطور به 40 قسمت تقسیم کرد، در حالی که اصلا بازتاب رسانه‌ای پیدا نکرد.

رئیس پلیس آگاهی ناجا اضافه کرد: وقتی فردی به پلیس مراجعه می‌کند، برای ما فرقی نمی‌کند او وابسته به یک نهاد و جایگاه خاصی باشد. ما خود را خادم همه مردم می دانیم و در عمل هم اثبات کرده‌ایم.

سردار قنبری ادامه داد: یک نکته که وجود دارد، گویی پرونده‌های مربوط به اشخاص معروف بازتاب بیشتری پیدا می‌کند و این باعث می‌شود شائبه‌هایی در مورد روند پیگیری از سوی پلیس برای شهروندان پیش آید. به طور مثال در پرونده ای که اتفاقا یکی از ورزشکاران مالباخته بود، همزمان با آن پرونده، 40 مورد سرقت دیگر از سارق مورد نظر کشف شد، اما هیچ رسانه‌ای به این موضوع نپرداخت. برخی مواقع رسانه‌ها و شبکه های اجتماعی برای جذب مخاطب بیشتر روی پرونده های مربوط به هنرمندان و افراد مشهور مانور گسترده‌تری می دهند.

 

مرتبط:

جوان سیاهپوست دیگری در نزدیکی قتلگاه فلوید به قتل رسید
واکنش مکرون به قتل یک افسر پلیس در فرانسه
جزییات بیشتر ماجرای قتل بابک خرمدین
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک