17:41 14 ژوئن 2021
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 40

معاون وزیر نفت ایران در امور پالایش و پخش از تلاش برای مهار آتش در پالایشگاه تهران قدردانی کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل روابط عمومی وزارت نفت، علیرضا صادق آبادی، معاون وزیر نفت ایران در امور پالایش و پخش گفت: با تلاش مستمر نیروهای عملیاتی مستقر در پالایشگاه تهران، حادثه آتش سوزی دراین پالایشگاه به صورت کامل مهار و اطفاء شد.

وی ادامه داد: تلاش بی وقفه و ایثارگری آتش‌نشانان متعهد و خدوم که همواره برای نجات جان و مال هم نوعان خویش گام بر می‌دارند بر کسی پوشیده نیست؛ این‌بار نیز این مهم توسط عوامل خدوم آتش نشانی و نیروهای عملیاتی پالایشگاه تهران، شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران وشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در حادثه آتش سوزی عصر روز گذشته پالایشگاه تهران به وقوع پیوست تا از وقوع حادثه‌ای بزرگتر ممانعت کند.

 معاون وزیر نفت افزود:شایسته است مراتب قدردانی و تشکر از اقدام‌های متهورانه و شجاعانه نیروهای آتش نشانی که در نهایت سرعت، دقت و دلسوزی منجر به اطفاء کامل حریق و ممانعت از سرایت شعله‌های آتش به سایر مخازن مجاور شد؛ به جای آورده شود.

پفتنی است که ساعت ۱۹ و ۱۸ دقیقه عصر روز، چهارشنبه (۱۲ خردادماه) حادثه آتش‌سوزی وسیعی به دلیل نشتی یکی از مخازن ضایعات نفتی پالایشگاه تهران رخ داد که گروه‌های امدادی و آتش‌نشانی به‌منظور مهار و خاموش کردن آتش به‌سرعت وارد عمل شدند.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک