10:36 21 سپتامبر 2021
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 1823

رئیس جمهور پیشین ایران برای نخستین بار در گفتگویی درباره ماجرای "هاله نور" توضیح داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبر آنلاین، محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور پیشین ایران برای نخستین بار توضیحاتی را درباره ماجرای "هاله نور" ارائه کرد.

احمدی نژاد در پاسخ به این سوال که "شما پس از سخرانی در نیویورک در دیدار با آیت الله جوادی آملی، گفتید که در طول زمان سخنرانی احساس کردید که در یک هاله نور قرار دارید؟" اظهار داشت: بله با ایشان ملاقات داشتم. بگذارید یک بار برای همیشه این موضوع را توضیح بدهم. من بعد از سفر نیویورک برای دیدن آقایان به قم رفتم. در ملاقات با حضرت آیت الله جوادی آملی، اول ایشان به من گفتند:« که خیال نکنی خودت حرفی زدی، همین طوری رفتی، دورتو  داشتند و از تو مراقبت و محاظت می کردند. پیشتیبانی‌ات می کردند».ایشان این حرف را زدند و من در تایید صحبت ایشان، گفتم که یک نفر از افرادی که در سالن حضور داشت این حرف را زد. بعد هم دستگاه اطلاعاتی یا هر کس دیگری که بود این [صحبت ها را] تقطیع کردند و یک چیزی از آن در آوردند. این حرف که به من نمی چسبد.

رئیس جمهور پیشین ایران تصریح کرد: گفتم خودم حس خاصی داشتم. الآن هم این را می گویم. در تمام سخنرانی های مهم من این حس را دارم و طبیعی هم هست. حالا اگر واقعی این را بحث بکنیم، هر انسانی یک طول موج است؛ یعنی هر انسانی یک طول موج و نور است.

وی افزود: هرکسی نور خودش دارد. نمی دانم دانش و اطلاعات بعضی ها در چه حد است ولی فقط می خواهند هُو کنند، در حالی که این حرف را از قول یک نفر دیگری و در تایید کلام آیت الله جوادی آملی گفته بودم. به دلیل آنکه یک سی دی به نام ایشان پخش و منتشر شده است، من دیگر توهین ها را تحمل کرده و دیگر توضیح ندادم، چرا که گفتم درست نیست من ورود کرده و این توضیحات را بدهم.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک