16:57 13 ژوئن 2021
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 284

رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی ایران در خصوص طرح "ممنوعیت خروج مسئولان پس از اتمام مسئولیت از کشور" توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، موسی غضنفرآبادی، رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی ایران با اشاره به اینکه “طرح ممنوعیت خروج مسئولان و مدیران نظام جمهوری اسلامی پس از اتمام مسئولیت از کشور” در دستور کار این هفته کمیسیون قضایی قرار دارد برخی از جزئیات آن را تشریح کرد.

موسی غضنفرآبادی در خصوص طرح “ممنوعیت خروج مسئولان و مدیران نظام جمهوری اسلامی پس از اتمام مسئولیت از کشور”عنوان کرد: کلیات و جزئیات این طرح در جلسات این هفته کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی به بررسی گذاشته می شود تا کارشناسی های انجام شده به بحث گذاشته شود و اعضای کمیسیون نظر خود را مطرح کنند.

وی‌ افزود: این طرح موارد و مباحث مفصلی دارد که فعلا به جزئیات کامل آن نمی پردازم، هدف این طرح این است که مدیران و مسئولانی که خدایی نکرده اتهامی متوجهشان باشد تا مدتی نتوانند از کشور خارج شوند، موضوع اتهام ها و جزئیات این موضوع هم از سوی طراحان مشخص شده است، در واقع این طرح متوجه مسئولان و مدیرانی است که اتهام متوجه آنها باشد و در خصوص مدیران و مسئولانی که شرایط مورد نظر این طرح را نداشته باشند چنین بحثی مطرح نیست.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک