17:35 22 ژوئن 2021
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 11

مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور خبر داد که آخرین مهلت تمدید گذرنامه های خانواری تا پایان اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ است.

به گزارش اسپوتنیک، مهدی محمودی از آخرین مهلت تمدید روادید گذرنامه های خانواری تا پایان اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ خبر داد.

مهدی محمودی مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور با اشاره به موافقت وزیر کشور مبنی بر تمدید روادید گذرنامه های خانواری گفت: هفتمین طرح تمدید روادید گذرنامه های خانواری اتباع افغانستانی از اواسط بهمن ماه سال گذشته آغاز و بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته تا پایان اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.
 دبیر کمیسیون ساماندهی اتباع خارجی افزود: پس از پایان زمان اشاره شده طرح تمدید روادید گذرنامه های خانواری تمدید نمی شود، لذا کلیه افراد مشمول تا تاریخ ۳۱-۲-۱۴۰۰ فرصت دارند با رعایت دستورالعمل های بهداشتی گذرنامه های مذکور را به دفاتر خدمات اقامت و اشتغال اتباع خارجی تحویل دهند تا پس از انجام مراحل تمدید، به صاحبان عودت داده شود.
وی در پایان تاکید کرد: در صورتیکه اتباع مشمول در تاریخ اعلام شده جهت تمدید  گذرنامه های خانواری خود مراجعه ننمایند، غیر مجاز تلقی شده و بر اساس قوانین و مقررات می بایستی به کشور خود بازگردند، از این رو ضروری است مشمولان این طرح در فرصت تعیین شده بدون فوت وقت جهت تمدید گذرنامه های خود به دفاتر خدمات اقامت و اشتغال اتباع خارجی مراجعه نمایند.

مرتبط:

انواع ویزا برای مهاجرت به استرالیا
لغو ویزا میان امارات و اسرائیل
سفر های گروهی میان ایران و روسیه بدون نیاز به ویزا خواهد بود
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک