10:11 21 سپتامبر 2021
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 30

معاون سازماندهی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه ایران، از برگزاری نماز عید سعید فطر با رعایت دقیق دستورالعمل های بهداشتی در سراسر ایران بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک، علی نوری معاون سازماندهی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه ایران در آستانه عید سعید فطر بیان داشت: بر اساس مصوبه جلسه ۶۶ ستاد ملی مقابله با کرونا مصوبه چهارم اردیبهشت، نماز عید سعید فطر با رعایت دقیق دستورالعمل‌ های بهداشتی در شهرهای قرمز و نارنجی در فضای باز و در شهرهای زرد و آبی بر اساس طرح مدیریت هوشمند در مصلی‌ ها و مساجد برگزار می‌ شود.

وی با اشاره به اینکه پیش از این، ستادهای نماز جمعه و ائمه جمعه سراسر کشور در برپایی نمازهای جمعه به خوبی شیوه نامه‌ های بهداشتی را رعایت کردند بیان کرد: در این زمینه در صورت لزوم، مدیران دفاتر استانی در هماهنگی با ستاد کرونا استان با هدایت نماینده ولی فقیه تصمیمات مربوط به استان را خواهند گرفت.

علی نوری تأکید کرد: مردم شریف و مؤمن برای شرکت در نماز عید سعید فطر حتماً ماسک و وسایل شخصی مورد نیاز همچون سجاده، مهر، تسبیح و … را به همراه داشته باشند.

معاون سازماندهی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور گفت: افراد با بیماری‌های زمینه‌ای و علائم بیماری از حضور در نماز پرهیز کنند.

حجت الاسلام علی نوری از ستادهای نماز جمعه و کارگزاران مساجد درخواست کرد تا محیط برگزاری نماز عید سعید فطر را به شکل مناسب برای برگزاری یک نماز باشکوه آمده کنند.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک