ایران
دریافت لینک کوتاه
ویروس کرونا در ایران (1489)
0 02

فرمانده مقابله با کرونا: وضعیت ۱۰ روز اخیر در پایتخت، سهمگین‌ترین موج از زمان شیوع کرونا تا کنون بود.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از «ایسنا»، علیرضا زالی در دیدار فرمانده انتظامی تهران بزرگ اظهار داشت که کادر درمان سخت‌کوشانه و ایثارگرانه در برابر خیز چهارم کرونا ایستاده‌اند.

وی در ادامه گفت: «همکاران شبانه‌روزی و مجاهدانه درحال تلاش برای مقابله با کرونا و متاسفانه باید بگویم که سهمگین‌ترین و توفنده‌ترین امواج ناشی از کرونا در تهران را از ابتدای شیوع تاکنون در این ۱۰ روز تجربه کردیم.

در روزهای اخیر بر حجم بالای مراجعان سرپایی، بدحال بودن بیماران، تغییر در الگوی مراجعان بیماری، بالا رفتن سطح مراجعه بستری، وخامت حال بیماران، اشباع سریع تخت‌ها، افزایش تخت‌های مراقب ویژه و تغییر در افزایش تعداد مرگ و میر شهروندان تهرانی افزوده شده و  پیش‌بینی ما این است که  این شرایط در تهران حداقل ۱۰ تا ۱۴ روز آینده تغییر چندانی نداشته باشد.

نیروی انتظامی نیز با نگاهی مسئولیت پذیر از زمان شیوع کرونا تا کنون در کنار کادر درمان و دستگاه‌های بهداشتی حضور داشت که از آنان تشکر می‌کنیم.

رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی تاثیر زیادی بر میزان ابتلا به کرونا و مرگ و میر ناشی از آن دارد و از این رو برخورد منطقی و ایجاد فرآیند گشت های تلفیقی با کمک عزیزان در حوزه اصناف و نیروی انتظامی می‌تواند در این حوزه نقش موثری داشته باشد».

موضوع:
ویروس کرونا در ایران (1489)
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک