ایران
دریافت لینک کوتاه
0 0 0

جان بابایی: با ورود واکسن‌های تولید داخل به چرخه درمان در اواخر بهار شرایط بهتری در وضعیت واکسیناسیون علیه کرونا ایجاد می‌شود.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، جان بابایی، معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران اعلام کرد: از اواخر بهار با ورود واکسن‌های تولید داخل به چرخه درمان، شرایط بهتری در وضعیت واکسیناسیون علیه کرونا ایجاد می‌شود و تلاش برای تهیه واکسن از منابع خارجی نیز همچنان ادامه خواهد یافت. روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز یکشنبه این سخنان را به نقل از قاسم جان بابایی گزارش داد.

معاون وزیر بهداشت ایران افزود: ساختار ایجاد شده در در شیراز، به عنوان یکی دیگر از اقدامات و تجربیات دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سطح کشور قابل استفاده است. این فرآیند انجام واکسیناسیون علیه کووید19 در دانشگاه علوم پزشکی شیراز، به عنوان یک نمونه و الگو معرفی می شود و دانشگاه های علوم پزشکی کشور می توانند از این نوآوری استفاده کنند.

به گفته جان بابایی با آغاز واکسیناسیون علیه بیماری کووید19 در سطح ملی، سه مرکز برای انجام این واکسیناسیون در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز راه اندازی شده است.

مرتبط:

آیا واکسن ها در مقابل جهش‌های تازه ویروس کرونا بی‌تأثیر هستند؟
با شیوع کرونا آلودگی هوای ایران افزایش یافته است
ثبت جهش ویروس کرونا در هنگ کنگ
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک