11:43 13 آوریل 2021
ایران
دریافت لینک کوتاه
ویروس کرونا در ایران (1462)
0 02

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در تهران شرایط این استان را به لحاظ چرخش ویروس کرونا نامطلوب توصیف کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از پارسینه؛ علیرضا زالی، فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران اظهار  داشت که پس از ۱۴ ماه از شیوع کرونا حادثه تلخی به لحاظ شیوع گسترده و چرخش ویروس کووید ۱۹ در تهران رخ داده است.

زالی شرایط استان تهران را به لحاظ چرخش ویروس کرونا، پیچیده و نامطلوب توصیف نموده و افزود: امروز تهران در شرایط کاملا قرمز کرونایی به سر می‌برد. به جز قرچک، شهر قدس و ملارد بقیه شهر‌ها و مراکز استان و شهر تهران به رنگ قرمز کرونایی درآمده است.

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در تهران در ادامه ضمن یادآوری شرایط پیچیده و دشوار تهران، اعمال محدودیت‌های بیشتر در تهران ‌با هدف کاهش چرخش ویروس کرونا را خواستار شد. وی اعمال محدودیت‌های جدید، حضور حداقل کارکنان بخش دولتی و خصوصی، تعطیلی جشنواره ها، نمایشگاه‌ها و مراسم مذهبی و آیینی را مورد تاکید قرار داد و گفت: باید محدودیت‌های کرونایی خصوصا در شهر‌های قرمز به صورت کامل و با کفایت لازم اعمال شود.

وی تعطیلی کامل تهران با هدف کاهش زنجیره شیوع کرونا را مطالبه جدی کادر بهداشت، درمان و مردم دانست و تسریع روند واکسیناسیون را راهکار مناسبی برای پیشگیری از شکل‌گیری سویه‌های جدید ویروس دانست.

موضوع:
ویروس کرونا در ایران (1462)
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک