05:15 28 سپتامبر 2021
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 192

رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ: طی عملیات برحورد با اخلال در بازار مرغ تاکنون 20 دلال دستگیر و بیش از 53000 کیلو مرغ نیز در این مدت کشف و در بازار توزیع شد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، سرهنگ علی ولی‌پور گودرزی، رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ گفت: به دنبال نوسانات ایجاد شده در قیمت مرغ و کمیاب شدن آن در برخی از مناطق در روزهای پایانی سال گذشته بود که پلیس به این موضوع ورود کرد و با انجام عملیات‌های مختلف اقدام به دستگیری دلالان و سوجویان در این فضا کرد. 

وی با بیان اینکه برخورد با هرگونه اخلال در بازار مرغ به طور ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت اقتصادی قرار داشت، گفت: از زمان اجرای این طرح تاکنون و در مجموع اقدامات و عملیات‌های انجام شده تاکنون 20 دلال مرغ در عملیات‌های جداگانه شناسایی و دستگیر شده‌اند.

رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با بیان اینکه افراد دستگیر شده با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شده‌اند، گفت:‌ بیش از 53000 کیلو مرغ نیز در این مدت کشف و در بازار توزیع شد که خوشبختانه با اقدامات انجام شده شاهد بازگشت آرامش به بازار هستیم.

به گفته گودرزی، اقدامات و نظارت پلیس امنیت اقتصادی بر این بازار همچنان ادامه خواهد داشت و پلیس به سودجویان و دلالان اجازه سوءاستفاده و گرانفروشی را نخواهد داد.

مرتبط:

مشکل کمبود مرغ در خراسان شمالی چیست؟
افزایش رسمی قیمت مرغ در بازار ایران
ممنوعیت انجماد مرغ و فروش مرغ سبز در ایران
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک