14:33 27 ژوئیه 2021
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 04

برای دومین روز متوالی تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در ایران از 10 هزار نفر بالا رفت.

به گزارش اسپوتنیک، بر اساس اطلاعات و امار منتشر شده در ایران، رکورد متوالی ابتلای بیش از 11 هزار نفر به ویروس کرونا در ایران در یک روز تکرار شد.

پیش از این وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: هر چه گفتیم و التماس کردیم که صبوری کنید تا ویروس سرکش انگلیسی گسترش پیدا نکند، توجه نکردند، روزهای سختی در پیش است امیدوارم دستاوردهای افتخارآمیز گذشته به سادگی به باد نرود.

پیش از این معاون درمان ستاد کرونا در استان تهران، اقای توکلی بروز موج چهارم کرونا را وابسته به حجم سفرهای صورت گرفته دانست و ادامه داد: نگرانی‌های ما به قوت خود باقی است اما اگر با شرایط خوبی از هفته سوم و چهارم فروردین گذر کنیم شرایط مساعدتر خواهد شد یعنی به مرحله‌ای می رسیم که نگرانی‌ها کاهش می یابد زیرا به موازات شرایط موجود واکسیناسیون هم گسترش می‌یابد و می‌توان به ایمنی جمعی امیدوارتر بود.

 وی با اشاره به اینکه فعلا نگرانی برای تجهیزات بیمارستانی وجود ندارد، افزود: بیشتر نگران پر شدن ظرفیت تخت‌های بخش های ویژه هستیم. از هفته آینده بیمارستان‌ها زیر بار بیماران الکتیو و غیر کووید هم خواهند رفت و همین موضوع باعث نگرانی ما است.

مرتبط:

رکورد متوالی ابتلای بیش از 11 هزار نفر به ویروس کرونا در ایران در یک روز
هند صادرات واکسن کرونا به ایران را ممنوع کرد
افزایش شمار بیماران بدحال کرونا در پایتخت ایران
آیا پیک کرونا در ایران تمام شده است؟
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک