02:35 21 آوریل 2021
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 10

معاون بهره برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی اظهار داشت: از ۲۵ اسفند سال گذشته تا ۷ فروردین سال جدید، ۶۰۰ پرواز مسافری و ۷۰ پرواز باری از این فرودگاه انجام شده است و پذیرای ۸۰ هزار مسافر بوده ایم.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از صدا و سیمای ایران، علیرضا مجذوبی معاون بهره برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی، در حاشیه بازدید رئیس سازمان هواپیمایی از فرودگاه امام خمینی در جمع خبرنگاران درباره اجرای شیوه نامه‌ های بهداشتی ستاد ملی کرونا، گفت: شهر فرودگاهی امام خمینی با هماهنگی ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان هواپیمایی کشوری و جمعیت هلال احمر در زمینه اجرای شیوه نامه ‌های مراقبت ‌های بهداشتی، اقدامات مؤثری انجام داده است.

وی افزود: تعداد کانترهای محل استقرار کارکنان بهداشت مرزی وزارت بهداشت را از ۵ به ۱۴ کانتر افزایش داده است تا عملیات کنترل و پایش مسافران در زمان کمتری انجام شود.

مجذوبی خاطر نشان کرد: برای حفظ سلامت مسافران و همراهان، نظارت بر اعمال فاصله گذاری اجتماعی در همه مسیرها در دستور کار قرار دارد.

این مقام مسئول وضعیت پروازهای مسافری را نسبت به نوروز سال ۹۹ مطلوب ارزیابی کرد و درباره وضعیت ترمینال "سلام" نیز گفت: این ترمینال تعطیل نیست و در حالت آماده و پشتیبان ترمینال اصلی است تا در صورت نیاز، بخشی از پروازها از این ترمینال انجام شود.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک