11:13 31 ژوئیه 2021
ایران
دریافت لینک کوتاه
ویروس کرونا در ایران (1624)
0 10

رییس پلیس‌راه استان کرمانشاه از عودت ۲۷۰ دستگاه خودرو مربوط به شهرهای قرمز و نارنجی که قصد ورود به این استان را داشتند خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، سرهنگ محمد حیدری، رئیس پلیس راه استان کرمانشاه اظهار داشت: طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا خودروهایی که پلاک آنها مربوط به شهرهای با وضعیت کرونایی قرمز یا نارجی است، حق سفر به دیگر مناطق را ندارند. 

وی افزود: علاوه بر عودت ۲۷۰ دستگاه خودروی شهرهای قرمز و نارنجی، ممکن است خودروهای دیگر متعلق به این شهرها به صورت سیستمی و پایش های تصویری شناسایی و اعمال قانون شده باشند. 

حیدری در ادامه از افزایش ۹۳ درصدی ترددهای جاده ای در استان خبر داد و گفت: بیشترین ترددها در محورهای کرمانشاه - صحنه و کرمانشاه - اسلام آبادغرب صورت گرفته است. 

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه همچنین با بیان اینکه از آغاز طرح نوروزی پلیس راه (۲۸ اسفند) تاکنون سه فقره تصادف فوتی در محورهای استان رخ داده که منجر به جان باختن سه نفر شده است، گفت: آمار فوتی ها با مدت مشابه سال قبل برابری می کند. 

وی همچنین از وقوع ۷۴ فقره تصادف جرحی و زخمی شدن ۱۵۴ نفر خبر داد و گفت: تعداد مجروحان ۳۲ درصد رشد داشته است. 

حیدری در پایان با اشاره به استقرار ۱۰۰ گشت پلیس در محورها و جاده های استان گفت: خودروهای متخلف که حین سفر مرتکب دو تخلف حادثه ساز شوند به مدت ۷۲ ساعت توقیف می شوند.

موضوع:
ویروس کرونا در ایران (1624)

مرتبط:

واعظی: تا به این لحظه هیچ مسئولی از واکسن کرونا استفاده نکرده است
محرز: واکسن ایرانی کرونا، در تابستان به تولید انبوه می رسد
کرونا در ایران؛ فوت ۹۷ بیمار در شبانه روز گذشته
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک