10:36 27 اکتبر 2021
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 01

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا در ایران: با رعایت پروتکل‌ها و کمک‌های مومنانه‌‌ای که انجام شد، توانستیم کارنامه قابل قبولی در جهان داشته باشیم.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران پویا، علیرضا رئیسی، سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا در ایران با اشاره به احتمال نارنجی شدن وضعیت بیماری کرونا در تهران، از واکسیناسیون کامل مردم تا پایان سال خبر داد.

وی افزود: تا پایان امسال واکسیناسیون کامل مردم را انجام خواهیم داد اما تا آن زمان مردم باید پروتکل‌ها را رعایت کنند؛ اگر پروتکل‌ها رعایت نشود عزیزان زیادی را از دست می‌دهیم.

معاون بهداشت وزارت بهداشت ایران با تاکید بر اینکه سفر رفتن و دورهمی‌ها با توجه به چرخش ویروس جهش یافته خطرناک است، بیان کرد: ممکن است ویروس جهش‌یافته بر سوش قبلی کرونا غالب شود؛ بنابراین از مردم خواهش می‌کنیم تا علاوه بر رعایت پروتکل‌ها برای رفتن به سفر برنامه ریزی نکنند چراکه رفتن به سفر و دورهمی‌ها از عوامل مهم شیوع بیماری است. از عزیزانی که سفر نرفته‌اند صمیمانه سپاسگزارم، کسانی که سفر رفته‌اند هم هرچه سریع‌تر سفر را کوتاه کنند و با رعایت پروتکل‌ها از سفر بازگردند.

مرتبط:

کرونا در ایران؛ شناسایی 7260 بیمار جدید و 73 فوتی طی شبانه روز گذشته
آنتی بادی های کرونا در حداقل 20 درصد از بیماران بهبود یافته ایجاد نمی شود
تاکنون بیش از 124 میلیون نفر از جمعیت جهان به کرونا مبتلا شده اند
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک