12:34 15 آوریل 2021
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 30

میرمحمدی: امروز بحث کرونای انگلیسی بسیار جدی است و کرونای انگلیسی جهش‌یافته در کشور جولان می‌دهد اما ستاد ملی مقابله با کرونا اهمیتی به این موضوع مهم نداده و مسافرت‌ها را آزاد گذاشته است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از مهر، سید جلیل میرمحمدی، نماینده مردم میبد در مجلس شورای اسلامی، طی تذکری شفاهی، گفت: برای بررسی لایحه بودجه، جلسات کمیسیون‌های مجلس به طور کامل تعطیل شده و وزرا در مجلس جهت پاسخگویی حاضر نمی‌شوند. از سوی دیگر، هیچ سؤالی از وزرا در صحن مجلس مطرح نمی‌شود و طرح سؤال نمایندگان از وزرا و رئیس‌جمهور از سوی هیئت رئیسه مجلس اعلام وصول نمی‌شود.

نماینده مردم میبد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: رئیس‌جمهور هم که خودش را قرنطینه کرده است. سؤال ما این است که آیا این شأن و اقتدار مجلس است؟ لازم است سؤال از وزرا در مجلس مطرح شود.

میرمحمدی افزود: امروز بحث کرونای انگلیسی بسیار جدی است و کرونای انگلیسی جهش‌یافته در کشور جولان می‌دهد اما ستاد ملی مقابله با کرونا اهمیتی به این موضوع مهم نداده و مسافرت‌ها را آزاد گذاشته است. طبق اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا، مسافرت به استان‌های زرد و آبی آزاد است درحالی‌که وضعیت کرونای انگلیسی بسیار خطرناک و لازم است مجلس شورای اسلامی به این موضوع ورود کند.

مرتبط:

دومین طرح شکایت نمایندگان مجلس ایران از وزیر ورزش
فرهنگی: اختلاف مجلس و دولت بر سر چگونگی مصرف ارز حاصل از فروش نفت بود
تصمیم نمایندگان مجلس ایران درباره افزایش قیمت اینترنت در سال 1400
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک