20:38 20 آوریل 2021
ایران
دریافت لینک کوتاه
ویروس کرونا در ایران (1477)
0 10

فرمانده انتظامی تهران با اشاره به اینکه ساعت کار صنوف تغییر نکرده هشدار داد با هرگونه فعالیت در خارج از ساعت مجاز برخورد خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از شهروند آنلاین، به گفته حسین رحیمی، فرمانده انتظامی تهران، ساعت کار صنوف تغییر نکرده و همان ساعتی که با توجه به شرایط کرونایی و محدودیت‌های آن اعلام شده بود، همچنان پابرجاست. به این ترتیب واحدهای صنفی تا ساعت 20 اجازه فعالیت دارند.

 فرمانده انتظامی تهران اعلام کرد: با هرگونه فعالیت صنوف در خارج از این ساعات برخورد خواهد شد.

وی از گزارش‌هایی خبر داد که از فعالیت برخی واحدهای صنفی تا ساعات پایانی شب می‌گویند. " کار پلیس در نظارت، اعمال قانون و تعطیلی نیز ساعت 21 آغاز شده و به صنوف متخلف تذکر و هشدار می‌دهیم که در صورت مشاهده با آنان برخورد خواهد شد." به گفته وی، اغلب صنوف همکاری خوبی با پلیس و اجرای مقررات و مصوبات ستادملی مقابله با کرونا دارند.

رحیمی خاطرنشان کرد: ما پیرو مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم و تاکنون چنین موضوعی به ما اعلام نشده است، بنابراین کماکان محدودیت‌ها به شکل قبل پابرجاست.

فرمانده انتظامی تهران به صنوف پیشنهاد داد که ساعات فعالیت خود را از صبح، کمی زودتر آغاز کنند تا شهروندان نیز بتوانند در تراکم جمعیت کمتر و زمان بیشتری برای خرید مراجعه کنند.

وی گفت: ترافیک پایتخت به‌ خصوص در روزهای اخیر افزایش پیدا کرده که بخشی از آن ناشی از خریدهای شب عید و تحرکات مردم برای آماده‌ شدن برای شب عید است.

موضوع:
ویروس کرونا در ایران (1477)
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک