11:25 27 اکتبر 2021
ایران
دریافت لینک کوتاه
ویروس کرونا در ایران (1792)
0 20

وزیر بهداشت ایران اظهار داشت: متأسفانه علی رغم توصیه ‌های مکرری که کردیم، باز هم برخی بی توجهی‌ ها و نارفیقی‌ ها ما را به سمت مرگ‌ های سه رقمی کشاند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری فارس، سعید نمکی وزیر بهداشت ایران، در بیست و دومین همایش ملی صنعت، معدن و خدمات سبز در سازمان حفاظت محیط زیست، گفت: امروز وقتی داشتم به اینجا می ‌آمدم، یکی از جاهایی بود که با سر آمدم. به دو دلیل، یکی اینکه به هر حال عزیزی در مسند ریاست اینجاست که توفیق آشنایی با او را چند دهه دارم و دوم اینکه بعد از مدت ‌ها بی خوابی و تلاش شبانه روزی در مهار غول سهمگین کرونا حال و هوایم عوض می ‌شود.

وزیر بهداشت با اشاره به بالا رفتن آمار کرونا گفت: با موج جدیدی که ایجاد شد، متأسفانه علی رغم توصیه ‌های مکرری که کردیم، باز هم برخی بی توجهی ‌ها و نا رفیقی‌ها ما را به سمت مرگ‌ های سه رقمی برد.

نمکی تصریح کرد: ما وقتی از یک پیک رد می‌ شویم، تمام عضلات جسم و روح‌ مان دچار فرسودگی است، به خصوص همکاران‌ مان در استان ‌ها و باور کنید که در این روزها بر همکاران سختکوشم در استان خوزستان چه می‌ گذرد و چه شبانه روزهای سخت و غیرقابل تصویر و تحملی را سپری می‌کنند. بعد هم نگرانی از خیز این موج در استان ‌های دیگر با یک ویروس سرکشِ جدید. دعا کنید که بتوانیم بر این بلای خانمان سوز فائق آییم.

نمکی با اشاره به بحث اقتصاد و رویش سبز، گفت: بحث اقتصاد سبز بسیار مهم و جدی است و خوشحالم که در میان هیاهوی سهمگین فشار تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی که کشور را احاطه کرده، سازمان محیط زیست به فکر نهضتی در این شرایط سخت هستند.

موضوع:
ویروس کرونا در ایران (1792)
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک