19:25 24 ژوئن 2021
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 25

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی کاشان از فوت دو نفر و مصدومیت سه نفر در اثر واژگونی خودرو در این شهر خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، روح‌الله فدایی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان ضمن اشاره به واژگونی خودرو تیبا 2 در راوند کاشان اظهار داشت: این واقعه که پس از پارک آیت‌الله مدنی کاشان اتفاق افتاد پس از اعلام خبر عوامل آتش نشانی سریعا به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه با رسیدن در محل حادثه جوانب توسط عوامل آتش‌نشانی کاشان مورد بررسی قرار گرفت، افزود: متأسفانه بر اثر واژگونی این خودرو تیبا دو نفر به دلیل شدت جراحات وارده در محل حادثه جان خود را از دست داده و سه نفر نیز مصدوم شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان با بیان اینکه عوامل آتش نشانی از ایستگاه شماره سه جهت ایمن‌سازی و پیشگیری از هرگونه حریق احتمالی به محل حادثه اعزام شدند، ابراز داشت: پس از خروج مصدومان و فوتی‌ها از خودرو مذکور عوامل اورژانس مصدومان را به مرکز درمانی شهید بهشتی منتقل کردند.

وی با بیان اینکه علت حادثه توسط عوامل راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی شهرستان کاشان در دست بررسی است، گفت: این حادثه در ساعت 16:26 دقیقه به ستاد مرکزی 125 آتش‌نشانی کاشان اعلام شده بود و اقدامات لازم در این زمینه انجام شد.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک