22:53 22 ژوئن 2021
ایران
دریافت لینک کوتاه
ویروس کرونا در ایران (1575)
0 0 0

سخنگوی وزارت بهداشت ایران بیان داشت: ۸ هزار و ۴۲ بیمار جدید مبتلا به کووید-۱۹ در یک شبانه روز گذشته در ایران شناسایی شدند.

به گزارش اسپوتنیک، سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت ایران اعلام کرد: از دیروز تا امروز ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۸ هزار و ۴۲ بیمار جدید مبتلا به کووید-۱۹ در کشور شناسایی شد که ۷۴۴ نفر از آنها بستری شدند با این حساب مجموع بیماران کووید-۱۹ در کشور به یک میلیون و ۵۴۲ هزار و ۷۶ نفر رسید.

وی افزود: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۶۷ بیمار کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۵۹ هزار و ۱۸۴ نفر رسید.

لاری تصریح کرد: خوشبختانه تاکنون یک میلیون و ۳۱۷ هزار و ۶۱۲ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند و سه هزار و ۶۸۴ نفر از بیماران مبتلا به کووید-۱۹ در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند.

سخنگوی وزارت بهداشت  افزود: بر اساس آخرین تحلیل ها، در حال حاضر ۹ شهرستان در وضعیت قرمز، ۳۹ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۲۲۸ شهرستان در وضعیت زرد و ۱۷۲ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

همچنین شهرهای آبادان، اهواز، بندر ماهشهر، دزفول، دشت آزادگان، شادگان، شوشتر، کارون و هویزه در وضعیت قرمز بیماری کرونا قرار دارند.

موضوع:
ویروس کرونا در ایران (1575)
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک