22:30 03 مارس 2021
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 219

رئیس کمیسیون انرژی مجلس ایران به شایعات منتشر شده در فضای مجازی درباره دستگیریش در مسکو پاسخ داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خانه ملت، فریدون عباسی، رئیس کمیسیون انرژی مجلس ایران با رد شایعات منتشر شده در فضای مجازی درباره دستگیریش در مسکو گفت: به جهت اینکه نام من سال ها قبل در میان دانشمندان هسته ای ایران از سوی آژانس بین المللی انرژی اتمی به سازمان ملل ارسال شده بود، تنها برای دقایقی روند چک و تایید گذرنامه با تاخیر همراه شد. وقتی این مسئله ایجاد شد، آقای قالیباف کل هئیت پارلمانی را متوقف کرد تا این مسئله حل شود و  این موضوع نیز در فرصت کوتاهی حل شد.

عباسی تاکید کرد: نام من در گذشته در فهرست تحریم‌ها قرارداشت و همین مسئله باعث بروز آن مسئله شد که رئیس کمیسیون سیاست خارجی دومای روسیه وقتی به استقبال ما آمد از همین مشکل کوچک و تاخیر ایجاد شده  عذرخواهی کرد. باتوجه به مدیریت خوب این سفر، نشست های خوبی انجام شد و بخشی از مشکلات و مسائل که مانع ارتقای روابط به خصوص روابط اقتصادی است شناسایی شد و امیدوارم بتوانیم‌ در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی، صنعتی و کشاورزی شاهد ارتقای روابط باشیم.

عباسی با تاکید بر اینکه این قبیل شایعات نمی تواند از توسعه روابط راهبردی ایران و روسیه بکاهد، از همه خواست در مسائل ملی بدلیل مسائل جناحی، نباید با دروغ و خبرسازی به منافع ملی ضربه زد.

مرتبط:

واکنش نماینده مجلس ایران به صدور حکم دادگاه بلژیک درباره اسدالله اسدی
نماینده اصفهان: شعار علیه روحانی شاید شوخی بوده
اولتیماتوم نماینده مجلس ایران به آمریکا و تروئیکای اروپایی
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک