04:13 19 اکتبر 2021
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 253

سردار حاجی زاده: دشمن به هر اقدامی دست زد تا ما رشد و پیشرفت نکنیم.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از «فارس»، سردار حاجی زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه در خصوص مخالفت مقام رهبری نسبت به خرید تجهیزات نظامی، اظهار داشت فرمانده معظم کل قوا بارها تاکید فرمودند تجهیزات نظامی خریداری نشود، چون می دانستند اگر بدنبال خرید تجهیزات نظامی برویم از تولید داخلی غافل خواهیم شد.

وی در ادامه افزود:« باید بپذیریم که آمریکا دشمن ما است و به دنبال آن است که جلوی توانمندی‌ها و پیشرفت‌های ما را از ما بگیرد، ایستا بودن و ثبات سازمانی قطعا مشکل ایجاد خواهد کرد، نیروی زمینی ارتش نیز در این راستا در خصوص تیپ های واکنش سریع اقدامات خوبی را انجام داد که قابل تحسین است.

دشمن به دنبال تهاجم است البته نه فقط تهاجم نظامی، اما ما به عنوان نیروهای نظامی باید طرح و برنامه داشته باشیم. در جاهایی که آمریکا را دشمن دانسته‌ایم و به آنها اعتماد نکرده‌ایم به پیشرفت های چشمگیری دست پیدا کردیم، دشمن به هر اقدامی دست زد تا ما رشد و پیشرفت نکنیم.

فرمانده معظم کل قوا بارها تاکید فرمودند تجهیزات نظامی خریداری نشود، چون می دانستند اگر بدنبال خرید تجهیزات نظامی برویم از تولید داخلی غافل خواهیم شد. هرچیزی که به ذهن برسد که باید طراحی و تولید شود قابل طراحی و دستیابی است».

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک