00:53 25 سپتامبر 2021
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 90

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح ایران گفت: به برکت خون شهید سلیمانی طوفنده‌تر از گذشته مسیر آرمان‌های امام راحل و انقلاب اسلامی دنبال می‌شود.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، سرلشکر محمد باقری، رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح ایران صبح امروز در جمع خبرنگاران در کرمان گفت: توفیقی شد که امروز بر مزار شهید سلیمانی آمدیم تا هم با این شهید بزرگوار تجدید عهد و تجدید پیمان کرده و هم بر ادامه راه و انتقام خون ایشان تأکید کنیم.

وی افزود: پرچمی که به دست‌ های شهید سپهبد قاسم سلیمانی بود، همچنان برافراشته است و برافراشته خواهد ماند.

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح ایران تصریح کرد: برکت خون شهید سلیمانی باعث می‌شود که پرشورتر و طوفنده‌تر از گذشته مسیر آرمان‌های امام راحل و انقلاب اسلامی که الان در دهه فجر هستیم را تعقیب و دنبال شود و محور مقاومت مسیر نابودی رژیم  صهیونیستی را در پیش بگیرد.

سرلشکر محمد باقری افزود: این راه و مکتب ادامه دارد و پرشورتر از گذشته دنبال می ‌شود.

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح ایران با اشاره به یک سالی که شهید سلیمانی را در بین خودمان نداریم گفت: برکت خون حاج قاسم باعث شده که در یک سال گذشته رشد قابل توجهی در توانمندی محور مقاومت و در توانمندی نیروهای مسلح اتفاق افتاده بیفتد.

وی گفت: وضعیت دشمنان نشان می‌دهد که قاتلان حاج قاسم به زباله‌دان تاریخ رفتند و تقاص خون شهید سلیمانی را پس خواهند داد. سرلشکر باقری افزود: رژیم صهیونیستی در سردرگمی و مسیر اضمحلال قرار گرفته است.

مرتبط:

تهدید کاخ کنگره آمریکا در انتقام از ترور سردار سلیمانی
باقری: انتقام سردار سلیمانی تاریخ انقضا ندارد
پیام توییتری دختر سپهبد سلیمانی به ترامپ
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک